Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Јок. Стао у Вишњици и изненадио се. Питам у чему је ствар, касирка каже да је то сад неко снижење које већ 10 дана фура по Јерковићу и код Плавог моста. Евродизел је исти онај који точе и на другим пумпама. Не разумем, но добро.
hmmm to sniženje sigurno nije već 10 dana, ja sam sipao evrodizel pre manje od deset dana, tj pre recimo 5-6 najviše i bio je i dalje 119.proveriću sutra.
Link to comment
Ima tako npr. gas kod Lukoila negde po 55, negde po 57. Kako to(može)?
I to nema par km razmaka na dve pumpe. 57 i 53 u mom slučaju. Tj njihovom. I javno da oteram u tri pičke lepe materine svakoga u ovoj raspaloj državi zbog koga nam je benzin tako skup.
Link to comment

pa najavili su da će svaka pumpa sada imati svoju politiku što zavisi od potražnje i nekih drugih šttijaznam faktora. elem, pošto trošim oko 500l mesečno, da ukažem i na tema petrol pumpicu na dorćolu, u knićaninovoj gde sipaju samo jugopetrolov evrodizel po 104.9 din, zatim vuk petrol (cg firma <_< ) gde je po osnovu avansa sipaju po 105 din, ali definitivno iskustveno najbolji evrodizel je molov i dok je ova cena svi rezervoari i kante će mi biti puni

Link to comment
Јок. Стао у Вишњици и изненадио се. Питам у чему је ствар, касирка каже да је то сад неко снижење које већ 10 дана фура по Јерковићу и код Плавог моста. Евродизел је исти онај који точе и на другим пумпама. Не разумем, но добро.
NIKAD, NIKAD ne sipajte gorivo na molu u jerkovicu. nema vecih lopova. 2 puta sam sipao i 2 puta sam TESKO pokraden. prvo su mi sipali 52 LITRE (brat bratu, nikad mi nije stalo vise od 48 i kad mi je skroz nestalo goriva), a zatim sam i sa njihovih 10 litara jedva presao 120 km, a sa 10 litara bilo gde drugde predjem 150-160. Naravno da je najbolji eurodizel na molu, ali u visnjici i medaku. Tamo nikad nisam imao problema.edit : ja sam napunio rezervoar do vrha pre 6 dana u visnjici i placao sam po regularnoj ceni. Edited by 8-walker
Link to comment

Aj nek verifikuje jos neko da li to jos traje i ima li popusta i na drugim MOLovima.Takodje, ovi koji su sipali - kako vam se cini, ima li razlike u kvalitetu rada motora? Jbg, meni svaki vanredni popust smrdi, valjda nisu isturili neki losiji kvalitet goriva majku mu :unsure:

Link to comment

 E da, i ja moram da pohvalim Molov benzin ovde u SM. Jednom sam sa 24 litre presao preko 400km (~300 na otvorenom i stotinak u gradu) a po gradu mi inace trosi oko osmice, nekad i manje ako vozim opusteno. Anti-preporuka za prvu pumpu levo u Dvorovima, u Bosni, gde cu otprilike sa punim rezervoarom (~50L) preci jedva 550km, a mozda samo pola od toga je po gradu i stani-kreni... Ne znam kako se zove pumpa al' jebem ih u usta skrbava. 

Link to comment
Aj nek verifikuje jos neko da li to jos traje i ima li popusta i na drugim MOLovima.Takodje, ovi koji su sipali - kako vam se cini, ima li razlike u kvalitetu rada motora? Jbg, meni svaki vanredni popust smrdi, valjda nisu isturili neki losiji kvalitet goriva majku mu :unsure:
Наводно је исти дизел. Не верујем да би се МОЛ тиме играо, они целу стратегију око евродизела праве тиме што га возе из Мађарске. Пошто имају малу покривеност Србије пумпама, оно на шта пуцају је да квалитет привуче возаче да потегну километар, два, пет да би сипали баш на њиховој пумпи.
Link to comment

sta je MOL u jerkovicu? jel to ono kod plavog mosta? ja tamo sipam otkada se otvorila pumpa i nikada u srbiji nisam vozio sa manjom potrosnjom nego sa tim ED, tako da mislim da nema razloga za paniku:)ne znam za snizenje, na MOL pumpi u markovcu gde sam sipao u petak cena je bila 116.90 (ako sam dobro upamtio, nisam siguran za tih 90 para).

Link to comment
Pa zar ima neko ko sipa vise od soma?  :huh: Osim walkera i twisteda
Ja za oko soma i po, tj 31l x cena gasa. cool.gif Ima neka nova pumpa na divljaka otvorena na ledinama, 49,90 cena gasa.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...