Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Nasi teniseri su uzeli onaj timski kup u Nemackoj 2009., DC u 2010., a Novak je dao sve od sebe da uzmu i treci timski trofej u trecoj uzastopnoj godini, ali nije mu se dalo. U prvoj sedmici posle DC titule nasi reprezentativci imaju 8:1 gde je jedini poraz od Federera, svaka cast.

Link to comment
janko je veliki luzer.
Bojim se da cu se sloziti sa ovim. To sto neko napravi iznenadjenje u 1/5 meceva protiv favorita i sto izgubi veliki broj meceva u kojim se ocekuje da pobedi (mada realno gledano retko ko bilo sta i ocekuje) se moze shvatiti dvojako - ili je on lola bekrija kog smara igra protiv neatraktivnih protivnika (to mogu razumeti kad je Federer u pitanju koji je odigrao stotine velikih meceva, Janko se i nije naosvajao titula) ili je on zec koji cim mu se otvori neka prilika da udje u finale 250 se uplasi. Vecina hailuje spasene mec lopte, ali po meni je tu igrac vec uz zid i onda se odigra nesto sta bude bude, ali je po meni odlika sampiona da kad scepa protivnika da ga dokusuri, da mu ne dopusti da se izmigolji, a ne da samo prebacuje i ceka protivnicku gresku sto se kod JJ ili kod Janka desilo bezbroj puta. Bojana pobedila Kanepi (cetvrtfinalistkinja dva poslednja GS) u dva seta i sad ceka Rezai koja je izbacila JJ koja nastavlja kako je i zavrsila lane.
Link to comment

Ja ću prvi da se pospem, pa... čime god :) Stvarno sam se iznenadio da je dobila Kaju, bez obzira na sve.Sledeća je Rezai i eventualno posle nje Zvonareva u četvrtfinalu.Usput, da konstatujem da Dinara i dalje pluta po kanalu, 0 i 1 gem u porazu od Bartoli :isuse:

Edited by Garnirung
Link to comment
Bojim se da cu se sloziti sa ovim. To sto neko napravi iznenadjenje u 1/5 meceva protiv favorita i sto izgubi veliki broj meceva u kojim se ocekuje da pobedi (mada realno gledano retko ko bilo sta i ocekuje) se moze shvatiti dvojako - ili je on lola bekrija kog smara igra protiv neatraktivnih protivnika (to mogu razumeti kad je Federer u pitanju koji je odigrao stotine velikih meceva, Janko se i nije naosvajao titula) ili je on zec koji cim mu se otvori neka prilika da udje u finale 250 se uplasi. Vecina hailuje spasene mec lopte, ali po meni je tu igrac vec uz zid i onda se odigra nesto sta bude bude, ali je po meni odlika sampiona da kad scepa protivnika da ga dokusuri, da mu ne dopusti da se izmigolji, a ne da samo prebacuje i ceka protivnicku gresku sto se kod JJ ili kod Janka desilo bezbroj puta. Bojana pobedila Kanepi (cetvrtfinalistkinja dva poslednja GS) u dva seta i sad ceka Rezai koja je izbacila JJ koja nastavlja kako je i zavrsila lane.
Nije on luzer nego oportunista. U sportu se vrhunski rezultati ne postizu bez krvavog rada kakav god da si talenat, a Janko nije talenat klase Safina i Nalbandijana da bi mogao da dobije vise od par meceva u nizu na inspiraciju. No, to je njegova stvar, svako bira karijeru kakvu hoce da ima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...