Jump to content
IGNORED

Tenis 2011


Ros

Recommended Posts

Hm... da je pobedio Federera (i recimo kasnije Nadala u finalu), bio bi #1, sa neprekinutim nizom, ludačkim očekivanjima od strane navijača za Vimbldon - vrlo moguće da bi kiksnuo negde :) Ovako za Vimbldon u većini analiza nije bio ni među prva tri favorita i mislim da mu je to možda i pomoglo/skinulo deo pritiska. Što se mene tiče Vimbldon >>>>>>> RG, tako da nije loše ispalo ;)

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    465

  • harper

    214

  • Timmy

    188

  • Garnirung

    168

Top Posters In This Topic

Hm... da je pobedio Federera (i recimo kasnije Nadala u finalu), bio bi #1, sa neprekinutim nizom, ludačkim očekivanjima od strane navijača za Vimbldon - vrlo moguće da bi kiksnuo negde :) Ovako za Vimbldon u većini analiza nije bio ni među prva tri favorita i mislim da mu je to možda i pomoglo/skinulo deo pritiska. Što se mene tiče Vimbldon >>>>>>> RG, tako da nije loše ispalo ;)
pa to jeste :)
Link to comment
I zasto je to najbolji mec u sezoni? Zato sto je pobedio Federer? :huh: Taj mec u poredjenju sa mnogim drugima ove sezone uopste nije bio nesto neznamkakoposebno.
+1ovaj mec se nikako ne moze uporediti sa finalom uso...pa cak bi stavio ispred i polufinale iako ga nisam gledao...novak nije bio na nivou kao u prethodnom delu sezone, federer odigrao najbolji mec na sljaci u karijeri i sad to treba da bude najbolji mec godine :fantom:
Link to comment
ja ne mogu na tennis.com da nadjem taj clanak gde je rgsf najbolji mec godine....
pa i ne može još da se nađe. biće okačeno sutra. to je anantaram onako vizionarski :) ma meč finala uso je već ''potrošen'' - 7 mesto, onda se zna šta će biti br 1 jer teško da može biti da tignor ne stavi taj meč u top 10
Link to comment
pa i ne može još da se nađe. biće okačeno sutra. to je anantaram onako vizionarski :) ma meč finala uso je već ''potrošen'' - 7 mesto, onda se zna šta će biti br 1 jer teško da može biti da tignor ne stavi taj meč u top 10
bingo!
Link to comment

Meni bi bilo draze da je osvojio RG umesto Vimbldona. Vise volim sljaku nego travu a i zao mi je zbog niza.Jedna dobra stvar je sto je mec bio polufinale. Sumnjam da bi uspeo da se iskontrolise da je izgubio u finalu i onda morao da se zahvaljuje onoj gamadi na tribinama.

Edited by anantaram
Link to comment
Bio bih vukovac da nije pitanja o WTA. :fantom:
nemoj mi reći da si znao koliko je trajao meč između maua i iznera ove godine ... ili da si znao raonićev i odesnikov renking :D mada, ne sporim da si pogodio. pogodila sam i ja ponešto na ofrlje cool.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...