Jump to content
IGNORED

Zabrana prodaje alkohola u Beogradu posle 22h?


*edited by mod

Recommended Posts

Slušam jutros Ožegovića i došlo mi da povraćam.Kaže čovek bez blama da ljudi na posao dolazi mrtvi umorni zato što su prethodnu noć pili i da to mora pod hitno da se promeni :isuse:
Sa one teme, CowBoy-evo zapažanje...
Jako bitna stvar u citavoj prici je cinjenica da se zakon pravi po meri delikventa/zlocinca a ne po meri gradjana. Odatle, ako mali procenat ljudi zloupotrebi nesto sto je svakom normalnom potpuno svakodnevno, onda ce ta svakodnevna stvar biti uskracena ogromnom procentu gradjana
Tačno tako, počeli su da prave zakone i propise po meri (nenormalne)manjine, da bi uskratili (normalnu)većinu... Barem takva obrazloženja daju...
Link to comment
  • Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    57

  • Hella

    42

  • pacey defender

    34

  • hazard

    31

Šta gradu smeta da ako ja imam prodavnicu ona radi onoliko koliko ja želim. Ne vidim zašto bi oni zamarali svoje preopterećene mozgiće razmišljanjem o tome kada privatni objakti treba da rade. Moji poznanici iz Zagreba uključujući i jednu devojku koja se ovde preselila su uvek bili oduševljeni time što ovde sve radi i što ne moraš da razmišljaš da li ćeš moći nešto dan kupiš.

Edited by Eraserhead
Link to comment
U Skandinaviji je zabranjena prodaja alkohola
ideja je da Beograd postane nesto kao Zeneva
smor od grada kao sto je Cirih
poznanici iz Zagreba
Beograd%20je%20bio%20svet.jpgПа то је била ваша идеја коју сте поносно носали на овој крпетини. Таман сам мислио да мало изоставим Тадића са списка привилегованих на следећим изборима, чисто да се не уобрази - кад оно - након дуванске мафије, мацолом по прстима распали и бездушнике који на ноторним алкосима зарађују тоне евра. :kralj:
Link to comment

Па то је ваљда тај свет, не сећам се да је неко од демонстраната захтевао учлањење у Америку, Азију, Океанију или Африку.

Link to comment
Па то је ваљда тај свет, не сећам се да је неко од демонстраната захтевао учлањење у Америку, Азију, Океанију или Африку.
Pa ono, jeste, ali ovi su, naravno, sve okrenuli. Kad treba primer za sijestu, uzmu Španiju, kad treba primer za prodaju alkohola i kafiće u stambenim zgradama uzmu Švedsku. Štopseonoreklo, the worst of both worlds. Kad im kažeš "korumpirani ste", oni kažu "pa i u 1 Italiji toga ima", a kad im kažeš "a što ne mogu da pijem u 1 noću", oni ti kažu "ne može ni u Švedskoj". Drugim rečima, za njih na vlasti važe mediteranski standardi, a za sve ostale građane važe skandinavski. Staleška država. Edited by M16
Link to comment
država je svet :lol:živ čovek na sve se navikne...
meni su ove odluke, na izvestan nacin, ekser u sanduk minule mi mladosti. zabranjuju mi stvari koje i inace ne radim. cenim da bih u odredjenom mindsetu mogao da budem vrlo srecan zbog toga, i da onoga ko je to uradio nagradim svojim glasom na narednim izborima. ako ja ne lumpujem na ulicama, nece niko.posavsi od ovoga, zakljucujem da je posredi dobro promisljena marketinska shema nastala nakon uvida u demografske karakteristike potencijalnih glasaca.
Link to comment

treba da vidite kako na komentarima na vest na b92 omladina DSa bdi i podrzava.Dosta im je javasluka i alkofolizma i prejedanja nocu. Tako se ne podstice radna noram za privatnu marketing firmu sutra ujutro! Ne moze se reklama sa prasetom u torti za tarifni paket smisliti kad si mamuran i nalokan (as in: jeo kod Lokija).

Link to comment
Slušam jutros Ožegovića i došlo mi da povraćam.Kaže čovek bez blama da ljudi na posao dolazi mrtvi umorni zato što su prethodnu noć pili i da to mora pod hitno da se promeni :isuse:
Heh, a ja se uvek čudio što nikad nema puno poslanika u klupama. Sad je sve jasno :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...