Jump to content
IGNORED

Najbolje mesto za zivot


Indy

Recommended Posts

Cuo si nekad za Brisbane?No? Google it.
Dobro bre prijatelju dokle ovo ovako? Dovoljno je da pogledam kroz prozor da vidim more & pesak & sunce. Ergo, palma je govno drvo, galeb je govno ptica, pesak je govno plaza a trosenje laptopa na suncu po sluzbenoj duznosti je sve samo ne sexi.
Link to comment
  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Yoyogi

    17

  • ObiW

    12

  • Viloticka

    12

Top Posters In This Topic

Svaki put kad je ova tema zapanjim se vecinskim stavom da zemlja u kojoj zivis sluzi za provod, a ne za rad i napredak svake vrste. Mozda je to zato sto su na forumu vecinom Balkanci? Neee, nije to sigurno.

Link to comment
Svaki put kad je ova tema zapanjim se vecinskim stavom da zemlja u kojoj zivis sluzi za provod, a ne za rad i napredak svake vrste.
a zasto ova dva principa moraju biti suprotstavljena?meni moj pos'o bas zabavan :huh:
Link to comment
Svaki put kad je ova tema zapanjim se vecinskim stavom da zemlja u kojoj zivis sluzi za provod, a ne za rad i napredak svake vrste. Mozda je to zato sto su na forumu vecinom Balkanci? Neee, nije to sigurno.
Ma taj stav je vise manje prirodan, nego sto se sklopi mentalna slika nekakvog idealnog provoda (plaza, sunce, palme) i onda se tu uguzi posao kao afterthought. Ajde razumem ovaj komsiluk deda mraza, i ja fantaziram o snegu 11.9 meseci godisnje - ali da neko ko je actually morao da odgepekuje laptop na plazi i isti koristi da bi zavrsio kakavgod posao to propagira kao fun, fun, fun! - to moze samo u Australiju. :P
Link to comment

London. Njujork. :)volim velike gradove, s mnogo mogucnosti gradskih desavanja...vo,lim neprestan zamor i gomile ljudi /po mogucnosti sarene u svakom smislu/ sto sarenije-to bolje...

Edited by omnamah
Link to comment
Naprotiv, nit je lepse nit udobnije nego ofis. Klimu i tinted windows ne dam za sav pesak i sunce ovog sveta.
A shta kazhesh na ovo:radish od kucepogled ti puca na bazenu bazenu se ogledaju palmeplaza na sat vremena od kuceJel' valja?
Link to comment
A shta kazhesh na ovo:radish od kucepogled ti puca na bazenu bazenu se ogledaju palmeplaza na sat vremena od kuceJel' valja?
dovoljno je ovo poslednje - plaza na sat vremena od kuce (ili jos manje).prvo sto mi padne na pamet - barcelona. ne treba mi bazen blizu kuce. dovoljno da zivim na cas posla do plaze, sa prijatnom klimom, u modernom i zivom gradu. :)
Link to comment
A shta kazhesh na ovo:radish od kucepogled ti puca na bazenu bazenu se ogledaju palmeplaza na sat vremena od kuceJel' valja?
e, bash si srbin! radish pored bazena... jel' trebujesh neke male da ti prskaju vodicu po laptopu :D
Link to comment
dovoljno je ovo poslednje - plaza na sat vremena od kuce (ili jos manje).prvo sto mi padne na pamet - barcelona. ne treba mi bazen blizu kuce. dovoljno da zivim na cas posla do plaze, sa prijatnom klimom, u modernom i zivom gradu. :)
hoces malo zazubice?plaza u barceloni je u samom centru grada, onako fina, pescana, sa kaficima i ludom ekipom pored koje bi teskoobavio bilo kakav posao na tom laptopu. :zla zena: part 2 :D
Link to comment
hoces malo zazubice?plaza u barceloni je u samom centru grada, onako fina, pescana, sa kaficima i ludom ekipom pored koje bi teskoobavio bilo kakav posao na tom laptopu. :zla zena: part 2 :D
znam. bio. video. ne pricam napamet. :)ne bih ja ni voleo da radim na nekoj plazi. kad radim radim, kad plandujem plandujem. ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...