Jump to content
IGNORED

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

• Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

Sunce ti jebem, i Ameri slušaju Mileta Kitića.
:rolf: Već vidim natpis za Kitićev koncert u SAD-u: "Little Richard is dead, long live Little Dick!"Inače, primjećujem 1 diskriminaciju našeg Zlatana Bajramovića. angry.gif (Sad se sjetih: RaKitić i KRSTajić su Bosanci porijeklom. :huh: ) Edited by ArleKino

@ ducca a Jones je 1 kvalitetan igrac na Menageru...nego gde je Kratji treci krst sa maje?...(uvalili mu bofl :)

Edited by John Coltrane

A sada - spektakl :D Ovim ne zelim da kazem da je nas cenjeni kolega i prijatelj shimpr zapravo shaban,vec jednostavno osecam potrebu da ovo podelim sa rajom a ne postoji odgovarajuci topic pa mora ovde.Dakle,jedan izvestaj sa koncerta jedne legende,Miroslava Ilica:

evo sad sam se vratio...bilo je blago receno vrhunski...majstor je objasnio neke stvari...prvo sam sa dva ortaka popio po pivo odmah kad smo krenuli i onda smo se nasli sa jos jednim ortakom i na sajmu smo nas dvojica kupili po dva unuceta pelinkovca a ova druga dvojica su kupili po dva niksicka piva u konzervi...ortak i ja smo bez probelma popili pelinkovac ali ova dva ortaka nislu mogli da popiju pivo pa smo im ortak i ja pomogli da ga popiju...i to je sve bilo ispred severnog ulaza iako smo imali karte za jug...morali smo da malo prepesacimo ali nema veze kad je dobro zezanje nista nije tesko...kad smo usli ortaci su otisli u wc a ja nisam...ispred wc-a sam sreo jednog ortaka iz ulice...on je cirkao pivo sa svojim ortacima...pivo u areni je 150 din ali ti daju u casi...neka devojka se onesvestila i nastala je mala pometnja ali je sve posle bilo u redu...najzad smo usli na tribine i smestili se...pored mene je sedelea neka zena a do nje cini mi se njena cereka...zaista bilo je raznih generacija...osecao se pozitivan naboj...i onda je izasao majstor...polomicu case od kristala....skinuo sam jaknu i zavitlao njom...usledilo je jos 6 pesama...izmedju ostalih smej se i oj rado oj radmila...skoro svi su bili na nogama...onda je dosla snezana djurisic i otpevala dve pesme...miroslav joj se zahvalio i otpevao nekih 10 pesama...zatim je na scenu stupila goca trzan koja je zajedno sa miroslavom otpevala pesmu jedan zivota koju inace miroslav izvodi sa lepom brenom...otpevala je jos solo bumerang i stoperka...dve brze i vesele pesme...vraca se miroslav...peva cini mi se ova noc i sumadija...dolazi zatim djoka balasevic i dize publiku na noge...ko bi rekao da ce jedan pevac zabavne muzike doci na nardonjacki koncert...aplauz je bio gromoglasan...i onda tush...jos jednom polomicu case od kristala, pozdravi je pozdravi i luckasta si ti...mi vise nismo mogli da izdrzimo i propustili smo poslednju pesmu koja je bila u planu - tamo daleko...krenuli smo kuci i super smo se usput zezali... tu u kraju samo pojeli po pljeskavicu...od priloga sa stavio kecap, kupus i pavlaku...ortaci ne znam sta su stavili mada je to potpuno nebitno...evo sad pisem ovo i jos malo pa cu da legnem da spavam jer dan je bio bas ispunjen
http://www.sendspace.com/file/ulaxhfmalo smo se snimali ali nema slika nego samo zvuk
:pera:

Vlasnik fudbalskog kluba Steaua iz Bukurešta Điđi Bekali izjavio je da će smanjiti plate igračima, kao i bonuse, u pokušaju da klub izvuče iz rezultatske krize. Bekali je rekao da planira da primeni istu strategiju koju je uspešno sprovodio kada je počeo da radi - kao pastir. To će, prema njegovim rečima, razdrmati njegov tim, kome loše ide i u rumunskoj ligi, a već je eliminisan iz nacionalnog kupa. Cijela vijest1621188991475ea181a7ba3819677493_big.jpg

"Kada sam bio pastir, ubijao sam stare ovce da bih imao mesa, a jagnjiće sam prodavao da bih ih zamenio mladim ovcama sposobnim da donose na svet zdrave jagnjiće", kazao je Bekali. Kako je lijepo opisao Partizan (ove godine)

Gli ludaku umobolni gde si ovo iskopao ???? hahahahaOvo zvuci kao dnevnik jednog djaka prvaka :pera::jerry: :Hail:edit: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavideo snimak bez slike !!!!!!! aaaaaaaaaaaa PRICELESS !!!!EIDT 2: !!!!!!!!!!!!!!!!!! snimak.mp4 >>> OPEN WITH WINDOWS MEDIA PLAYER !!!!!! I eto i vizuelnog dozivljaja 1 koncerta !!!!

Edited by 8-walker
evo sad sam se vratio...bilo je blago receno vrhunski...majstor je objasnio neke stvari...prvo sam sa dva ortaka popio po pivo odmah kad smo krenuli i onda smo se nasli sa jos jednim ortakom i na sajmu smo nas dvojica kupili po dva unuceta pelinkovca a ova druga dvojica su kupili po dva niksicka piva u konzervi...ortak i ja smo bez probelma popili pelinkovac ali ova dva ortaka nislu mogli da popiju pivo pa smo im ortak i ja pomogli da ga popiju...i to je sve bilo ispred severnog ulaza iako smo imali karte za jug...morali smo da malo prepesacimo ali nema veze kad je dobro zezanje nista nije tesko...kad smo usli ortaci su otisli u wc a ja nisam...ispred wc-a sam sreo jednog ortaka iz ulice...on je cirkao pivo sa svojim ortacima...pivo u areni je 150 din ali ti daju u casi...neka devojka se onesvestila i nastala je mala pometnja ali je sve posle bilo u redu...najzad smo usli na tribine i smestili se...pored mene je sedelea neka zena a do nje cini mi se njena cereka...zaista bilo je raznih generacija...osecao se pozitivan naboj...i onda je izasao majstor...polomicu case od kristala....skinuo sam jaknu i zavitlao njom...usledilo je jos 6 pesama...izmedju ostalih smej se i oj rado oj radmila...skoro svi su bili na nogama...onda je dosla snezana djurisic i otpevala dve pesme...miroslav joj se zahvalio i otpevao nekih 10 pesama...zatim je na scenu stupila goca trzan koja je zajedno sa miroslavom otpevala pesmu jedan zivota koju inace miroslav izvodi sa lepom brenom...otpevala je jos solo bumerang i stoperka...dve brze i vesele pesme...vraca se miroslav...peva cini mi se ova noc i sumadija...dolazi zatim djoka balasevic i dize publiku na noge...ko bi rekao da ce jedan pevac zabavne muzike doci na nardonjacki koncert...aplauz je bio gromoglasan...i onda tush...jos jednom polomicu case od kristala, pozdravi je pozdravi i luckasta si ti...mi vise nismo mogli da izdrzimo i propustili smo poslednju pesmu koja je bila u planu - tamo daleko...krenuli smo kuci i super smo se usput zezali... tu u kraju samo pojeli po pljeskavicu...od priloga sa stavio kecap, kupus i pavlaku...ortaci ne znam sta su stavili mada je to potpuno nebitno...evo sad pisem ovo i jos malo pa cu da legnem da spavam jer dan je bio bas ispunjen
Ovo je 'ladno post godine.... :lol::lol:

shimpr :unsure: Opljačkan Miroslav Ilić! Utorak, 11. decembar 2007. 20:38 Dok je popularni pevač narodne muzike Miroslav Ilić održavao spektakularan koncert u beogradskoj Areni, kojim je obeležio 35 godina na estradi, ali i proslavio svoj 57. rodjendan, lopovi su u to vreme poharali njegovu kuću u Beogradu i odneli 100.000 evra i zlatan nakit.Provalnici su, kako pretpostavlja policija, u dom Ilića upali između 21 i 23 sata preko terase, piše sutrašnji "Blic".Pošto nisu znali gde porodica Ilić čuva novac i dragocenosti, prevrnuli su nameštaj u svim sobama i u prizemlju i na spratu kuće.Kada su našli ono što su tražili - novac i srebrni nakit, pobegli su.Porodica Ilić je po povratku kući zatekla isprevrtane stvari i o tome, u noći izmedju ponedeljka i utorka oko 1.20 sati, obavestila policiju.U početku, Ilić i ukućani nisu znali šta su lopovi odneli iz kuće. Tek posle nekoliko sati, kada su detaljno pregledali kuću, obavestili su policiju da nedostaje novac i srebrni nakit.Miroslav Ilić je za "Blic" potvrdio da su za vreme koncerta lopovi opljačkali njegovu kuću.(MONDO)

• Create New...