Jump to content
IGNORED

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

• Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

U pravu je copi, bio još jedan takav što su ga zvali "ubica" rivala, pa isto otišao za solidnu lovu u veliki klub, ispao flop, na kraju završio u domaćoj ligi, igra rekreativno. Lupeta Grujan, mada koliko sam skapirao nije za sebe rekao da je ubica, mada, isti kurac, klinačka glupost. 

To ubica je grobarski izum. btw nesto se ne secam da su grobari stavljali Diaru ubicu cigana na sabanometriju pa je malo glupo da im smeta samo kod Gruje

Meni je Diara najsimpaticniji stranac koji je ikad igrao u Partizanu al su se tim "ubica cigana" bas trudili da mi ga ogade. Ne smeta mi ni sto nam je davao golove nego je nadimak jednostavno iritantan

edit:

https://www.google.com/search?q=parapsihopatologija+%22ubica+cigana%22+site:www.parapsihopatologija.com&sa=X&ved=0ahUKEwjBvcXR57nRAhUH6xQKHaXvAhsQrQIIJigDMAA&biw=1097&bih=543

Edited by katamaran

....sve se slažem....prosto bi se od mladjahnog, perspektivnog i talentovanog Grujića očekivala makar minimalna upotreba mozga....no, eto. 

Brate, vi ovde pominjete Diaru i Novicu koji nisu sebi izmislili nadimke i postavljali ih na društvenim mrežama, već je to nešto što navijači rade. Ovo što je James Marshall napisao, klinačka glupost koja ga ne prolazi. 

Mislim ne treba valjda previše pameti da se shvati da nije isto kada 'ubicom cigana ili grobara' nekoga nazivaju navijači, u odnosu na to kada rade sportisti. Kada neki igrač Partizana bude napisao nešto takvo na društvenim mrežama, više ste nego slobodni da to okačite na Šabanometriju. 

Nije previse tesko ni shvatiti da je malo glupo da isti oni koji pisu "ubica cigana" sad kukaju zato sto je neko napisao na instagramu "ubica grobara"

Nisam gledao ko je sve pisao "ubica cigana" ovde al se ne bih previse iznenadio da si medju njima.

Blago vama kad imate vremena da pratite Grujin instagram. Primera radi neopisivo me zabole sta pise pomenuti Diara na tviteru ili majspejsu.

Edited by katamaran

Brate, vi ovde pominjete Diaru i Novicu koji nisu sebi izmislili nadimke i postavljali ih na društvenim mrežama, već je to nešto što navijači rade. Ovo što je James Marshall napisao, klinačka glupost koja ga ne prolazi. 

Mislim ne treba valjda previše pameti da se shvati da nije isto kada 'ubicom cigana ili grobara' nekoga nazivaju navijači, u odnosu na to kada rade sportisti. Kada neki igrač Partizana bude napisao nešto takvo na društvenim mrežama, više ste nego slobodni da to okačite na Šabanometriju.

probaj da nacrtaš

:fantom:

• Create New...