Jump to content

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

Pre meča Ludogorec – PSŽ zanimljivu informaciju medijima dao je Fabijan Budaren, francuski fudbaler koji je nekada igrao u Bugarskoj.
On se dotakao Miodraga Ješića, i naveo da je pomenuti ‘otimao’ novac kako bi igrali u prvoj ekipi.

– Ostao sam u Liteksu osam meseci i bilo mi je lepo. Ali, onda je usledila smena trenera i došao je srpski trener Miodrag Ješić. Tražio mi je da mu platim da bih igrao. Pitao me je jednom, dvaput, triput i onda sam pukao na treningu. Pretrčao sam teren, došao do njega i udario ga. Posle toga sam bio suspendovan dva meseca i onda sam otišao na pozajmicu u Rumuniju, rekao je Budaren

• Replies 5,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

ceo taj slučaj nađ treba uzeti sa izvesnom dozom rezerve

e

u smislu da ni njeno maslo nije za ramazana

daj jebote, da onako maltretiraš ženu i decu na kraju...

ovo njeno i da ga ima, je druge, blaže prirode i ništa na svetu nije za batine

Edited by Ravanelli

daj jebote, da onako maltretiraš ženu i decu na kraju...

ovo njeno i da ga ima, je druge, blaže prirode i ništa na svetu nije za batine

a na osnovu čega je njena priča proglašena za nepobitnu istinu, zato što je ispričala vojtehovskoj, zbog serijala tekstova u kuriru/informeru/srpskom telegrafu

samo pokazujem zrno sumnje za priču osobe takvog moralnog sklopa

na osnovu detalja koje sam čuo od ljudi koji ih dobro poznaju

e

a i učestvovao sam na neki način u sveopštem cirkusu, pa sam sud doneo i na osnovu toga, kao neko ko to posmatra iz prvog reda i vidi njih dvoje i pre predstave, a i za vreme činova u pauzi.

uopšte ne želim da ulazim u priču o nasilju u braku da li ga je bilo ili ne, samo njenu priču ne uzimam zdravo za gotovo

Edited by kud u maglu Simoviću

a na osnovu čega je njena priča proglašena za nepobitnu istinu, zato što je ispričala vojtehovskoj, zbog serijala tekstova u kuriru/informeru/srpskom telegrafu

samo pokazujem zrno sumnje za priču osobe takvog moralnog sklopa

gledaj, nađa već jako dugo prati priča da tuče ženu i to se znalo i nekoliko godina ranije.

drugo, ne verujem da bi deca izmišljala takve stvari.

treće, ako se možemo složiti da je maltretirao ženu, malo mi smeta tvoj stav prema situaciji

Edited by Ravanelli
  • Create New...