Jump to content
IGNORED

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

Cuo sam inace da ima neki surfer koji je opalio oko 1/3 sale na dodeli Oscara, samo ne mogu da provalim ko je.
Bice da je onaj Keli Slejter ili tako nesto,sto je glumio u "Bejvochu" i usput se druzio sa Pamelom (verovatno i jos ponekom cuvarkom). Mada,nije ni upola muskarcina kao Ziga <_<
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

Bice da je onaj Keli Slejter ili tako nesto,sto je glumio u "Bejvochu" i usput se druzio sa Pamelom (verovatno i jos ponekom cuvarkom). Mada,nije ni upola muskarcina kao Ziga <_<
Jes vala. Nego je žiga jedan skroman i lepo vaspitan mladić koji se ne razmeće po novinama koga je sve opalio, razvalio, povalio ili kako god... <_<
Jes vala. Nego je Žiga jedan skroman i lepo vaspitan mladić koji se ne razmeće po novinama koga je sve opalio, razvalio, povalio ili kako god... <_<
Apsolutno... Dusa od coveka.P.S. Ova Skarlet je uzasna,Ketrin Bel roola :wub:
sudeci po ovome marko se bas i ne vajdi puno
Sudeći po tome, riba je na nivou djaka prvaka. Ni jedan odgovor makar prosto-proširena rečenica. Ni jedno obrazloženje. Stavovi...aj, da ih ne komentarišem, znam da će se odma naći neko ko će stati u odbranu njenih moralnih načela...Težak retard u svakom slučaju!

1 tužna vest :(

Raskinuli Nataša Vukoje i Nemanja Rnić Sreda, 28. novembar 2007. 15:57 Fudbaler Partizana Nemanja Rnić i nekadašnja košarkašica crno-belih, koja se posle sportske karijere opredelila za manekenstvo Nataša Vukoje raskinuli su višegodišnju vezu, piše "Svet".Glavni razlog raskida dvoipogodišnje veze bilo je to što Nataša nije želela da se odrekne novog poziva, što se nije dopalo odbrambenom fudbaleru Partizana."Tačno je da Nemanja i ja više nismo zajedno. Bili smo u lepoj vezi dve i po godine i ne želim mnogo da komentarišem raskid. Sada sam sama i posvetila sam se učenju. Želim da završim studije i tome sam maksimalno posvećena. Bud rečeno, smetalo mi je što je u toku sexa stalno govorio "jao mala, al ću sad da te okružim!", rekla je Nataša Vukoje.(MONDO)
  • Create New...