Jump to content

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

• Replies 5,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

a nije to baš tako. znaš nisu njega ubili navijači partizana već lik čiju je sestru napao, a oni su to samo iskoristili kao povod za jednu šalu transparentom. ck objasni, znaćeš to bolje

Edited by korindjar
ne razumem, pa to su ljudi koji su odusevljeni ubistvom Tatona. sta je dobro, sto ponovo razvlace coveka koga su vec ubili?
Ti da promenis avatar, ne mogu vise da se smejem. :lol:
a nije to baš tako. znaš nisu njega ubili navijači partizana već lik čiju je sestru napao, a oni su to samo iskoristili kao povod za jednu šalu transparentom. ck objasni, znaćeš to bolje
samo ti izvrći... no nebitno, vidim da si danas žešće nadrkan pa neću da dodajem na to, sam si sebi dovoljan, pozzzz.

"... kilometri palili svece.... decu niko nece."jeste da je grozan povod, ali ne mogu da prestanem da se smejem, kakvi stihovi, kakve rime. biggrin.gifzamisljam kako su neki klinci ispisivali i farbali tu mudorst. isuse.gif

Reci cu samo da ironisanje nad mrtvim covekom iste grupe ljudi koja ga je ubila moze samo da izazove nagon za povracanje. Ko vidi bilo sta drugo, isto vazi i za njega.
+1

Evo drugi dan vec kako ne mogu da razlucim da li se oko podrske zajebatom kustosu ujedinjuju Tomini pitomci..ili su klinci nasli novu "Pantela bogotac" igracku.Ali kad cujem ljude koje poznajem kako najozbiljnije zale iznerviranog coveka koji je branio svoj mir u dvoristu zgrade stavljajuci gde treba zutog olimpijca..pomislim da sam mozda ja otisao u ofsajd. Koji se to plajvaz desava ljudima ovde ?

Mislim da je to neko napisao u nekim komentarima na tu vest "mom kolegi oduzeli dozvolu zbog vožnje u pijanom stanju, a on im jebe majku žutu i proklinje im decu".Jedini razlog iz kojeg bi razjareni kustos mogao da se žali je to da je umno poremećen. Ali onda mu nije mesto među ljudima već u odgovarajućoj instituciji.

http://www.blic.rs/V...pretio-mi-smrcuKakav fejk jebote :isuse: Ovaj ''teško povređeni i uznemireni'' olimpijac je na ivici da prsne od smeha. A dete je misteriozno nestalo :lol: Naravno, poenta predstave je deo oko pominjanja ''žutih''.
Glup sam, ko/sta su zuti? Reklo bi se da je matori kretencina koja treba da dobije dobre batine ali i ovaj olimpijac je neka pickica i folirant, i kenja mi se od ovog snimka.
  • Create New...