Jump to content

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

• Replies 5,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• copkillah

316

• Filipenko

311

• MiddleClass

255

• Кристофер Лумумбо

133

Yep ... znam 2-3 lika koji su ga razbijali u 1na1 na onom kosu na trojci. Dobro, bio je mladji mozda :D ali je vec bio faca/kosarkas. Doduse u obicnim basketima (3na3) nije masio, ali bukvalno. Jbt zamisli imas Limu pored sebe a ne smes da je sex016.gif ........ :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Yep ... znam 2-3 lika koji su ga razbijali u 1na1 na onom kosu na trojci. Dobro, bio je mladji mozda :D ali je vec bio faca/kosarkas. Doduse u obicnim basketima (3na3) nije masio, ali bukvalno. Jbt zamisli imas Limu pored sebe a ne smes da je sex016.gif ........ :ph34r: :ph34r: :ph34r:
Ne bio je Marko dobar u toj konkurenciji, nema spora, znao je i da izgubi, ali je znao i da iznervira postidjene protivnike, pa su ga neki od njih kasnije fizicki kaznjavali...Samo, NBA tolike sezone, i ove top manekenke... to stvarno niko nije mogao da pretpostavi.

Imajući u vidu koliko je puta bio viđan sa svim tim manekenkama, ne bi me čudilo da je svakoj platio po 4-5k dolara/evra da bi bio viđen sa njom 2 puta u nekom noćnom klubu.

Imajući u vidu koliko je puta bio viđan sa svim tim manekenkama, ne bi me čudilo da je svakoj platio po 4-5k dolara/evra da bi bio viđen sa njom 2 puta u nekom noćnom klubu.
Sećate se onog skandala kada su slikali Marka pri ulasku u njenu (E.Kanalis) kuću/vilu/halu a sutradan ona daje izjavu: " A ko je taj čovek? :blink: " Edited by BlackGeorge

Ja sam jedva čekao da neko otvori ovakav topic :blush: U skladu sa tim, odmah bih da dospešim:KARLEUšA HALTERIMA PROTIV ZIME!U odsustvu Duška Tošića, Jelenu Karleušu će ove zime grejati skupocena ''fendi'' bunda od krzna činčile, vredna, za naše uslove neverovatnih 20.000 evra! Osim što je svoju verenicu iznenadio skupocenim poklonom, fudbaler nemačkog ''Verdera'' i srpski reprezentativac ni na sebi nije štedeo. Tošić je nedavno kupio najnoviji model džipa ''BMW 5''. Ovako opremljeni, Jelena i Duško će lako pregrmeti zimu koja sve više uzima maha. S druge strane, slavnoj JK će hladni dani biti i te kako dinamična, budući da će se sredinom sledećeg meseca na tržištu pojaviti njen novi album. Uz to, ''slatka mala'' uveliko planira i snimanje novog spota, kao i spektakularnog novogodišnjeg programa u kojem će gledaocima ?Pink? televizije premijerno predstaviti svoje nove pesme.

78061097gt8md7.jpgpoklonio joj medu ... how sweet :s_w:
Eh koliko sam ja video ovakvih ispred mene na kolenima - Dok sam bio mladji crt'o sam 'vake Dzeri Vestove svaki vikend drugoj manekenci.
Ja sam jedva čekao da neko otvori ovakav topic :blush: U skladu sa tim, odmah bih da dospešim™:KARLEUšA HALTERIMA PROTIV ZIME!U odsustvu Duška Tošića, Jelenu Karleušu će ove zime grejati skupocena ''fendi'' bunda od krzna činčile, vredna, za naše uslove neverovatnih 20.000 evra! Osim što je svoju verenicu iznenadio skupocenim poklonom, fudbaler nemačkog ''Verdera'' i srpski reprezentativac ni na sebi nije štedeo. Tošić je nedavno kupio najnoviji model džipa ''BMW 5''. Ovako opremljeni, Jelena i Duško će lako pregrmeti zimu koja sve više uzima maha. S druge strane, slavnoj JK će hladni dani biti i te kako dinamična, budući da će se sredinom sledećeg meseca na tržištu pojaviti njen novi album. Uz to, ''slatka mala'' uveliko planira i snimanje novog spota, kao i spektakularnog novogodišnjeg programa u kojem će gledaocima ?Pink? televizije premijerno predstaviti svoje nove pesme.
Sa kog renomiranog medijuma™ je skinuta ova prekrasna priča? :)
los borrachos
Bobo Vieri je naredao sijaset manekenki i voditeljica (spomenuta Canalis je jedna od njih; 'boteBog, žena je k'o Mišković - svi na njenom spisku), ali Jarićev hat-trick je impresivan.
Dozvoli, sto se tice recki na Apeninima prilazem 1 sliku3_54-3-64-150_20030813112223.jpgapsolutni sampion je jedan momak, koga ce prepoznati ljubitelji americkih sportova poput teachera, mandinga ili Tekseire. Vama ne znaci nista njegovo ime, ali ce vam znaciti recke iznad njegovog kreveta. apsolutni holivudski jebac.9O99.jpgA imena su: Maraja Keri, Skarlet Johanson :Hail: , bivsa miss Universe Lara Dutta, bivsa miss teen USA Vanesa Miniljo, Dzesika Alba :Hail: :Hail: , vec pominjana Adriana Lima....a trenutno je aktuelna 1 Jessica Biel :Hail: ... i mnoge druge :)
Skarlet Johanson, Dzesika Alba, Adriana Lima, Jessica Biel
Nadam se da je snimio nesto. Kako se zove lik i jel ima fun club ili kult?Cuo sam inace da ima neki surfer koji je opalio oko 1/3 sale na dodeli Oscara, samo ne mogu da provalim ko je.
  • Create New...