Jump to content
IGNORED

Šabanometrija™

los borrachos

Recommended Posts

Posle ucestalih nepela™, odlucio sam da pokrenem ovaj topik edukativno-humanog karaktera, naslednik legendarnog topika sa pokojnog foruma cije je temelje udario 1 Filipenko. Topik ce otvoriti topla romansa iz hladne Minesote.

Brazilka za inspiracijuSA “leptirićima u stomaku”, Marko Jarić naprosto leti po parketu. Srpski reprezentativac predvodio je u ponedeljak Minesotu do nove pobede nad Nju Orleansom (103:94), a razloge u trećem vezanom dvocifrenom učinku (21 poen, šut iz igre 12/8, uz šest asistencija), saigrači našeg asa našli su u - brazilskom supermodelu Adrijani Limi.- Premašio je sebe i tu ne mislim samo na košarku - zadirkivao je Antoan Voker Srbina posle meča.Marko nije poricao da je Brazilka velika inspiracija.- Možda zaista zbog nje bolje igram, ne znam... Vidim da sam potreban timu, trener mi je ukazao poverenje i pokušavam što bolje da iskoristim priliku - podvukao je Jarić. - Odigrali smo mnogo zrelije u drugom poluvremenu i mirno priveli susret kraju. Nismo srljali i paničili kao u prethodnim duelima i odmah je stigla pobeda.
marko_jaric_ec2005.jpgadriana-lima.jpg
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

255

• Filipenko

311

• copkillah

316

• Кристофер Лумумбо

133

AUFIDERZEN, MARIJANALotar Mateus priznao da se razišao sa suprugom Marijanom i pronašao novu ljubav, Kristinu Lilijanu Daleko od očiju, daleko i od srca, stara je izreka koja se u slučaju Lotara i Marijane Mateus pokazala tačnom. Nekadašnjoj fudbalskoj zvezdi, a danas uspešnom treneru Lotaru Mateusu nije dugo trebalo da preboli suprugu Marijanu, koja ga je, kako je Kurir već pisao, ostavila posle tri i po godine braka. Naime, kako su objavili nemački mediji, Lotar se zaljubio u dvadesetogodišnju Kristinu Lilijanu iz Kijeva, koja radi kao model u Nemačkoj. Oni su ovih dana viđeni u poznatim minhenskim klubovima "Paša" i "P1" kako razmenjuju poljupce i nežno se drže za ruke.Prvi put nakon tri-četiri meseca, koliko je prošlo od razlaza bračnog para Mateus, Lotar je za nemački list Bild priznao da se razveo i da ima novu ljubav:- Tačno je da više nismo zajedno, ali Marijana i ja smo se lepo razišli. Nije bilo svađe ni teških reči, kako to obično biva u takvim situacijama. U našem slučaju sve je proteklo prijateljski, sa mnogo obostranog razumevanja i uvažavanja. Imali smo velike planove, sve je počelo veoma romantično, ali, nažalost, udaljili smo se i sve se brzo završilo. To nije razlog da ne potražimo svoju sreću.Iako je Marijana bila ubeđena da je upravo Lotar čovek njenih snova, daljina je učinila svoje. Naime, glavni razlog njihovog razlaza jeste to što su često bili razdvojeni zbog poslovnih obaveza.Poznati zavodnik, kojem je Marijana bila treća supruga, nije dugo oklevao da zavede dvadeset šest godina mlađu Ukrajinku. Novopečeni golupčići su, inače, prošle nedelje otputovali u Lilijanin rodni Kijev, kako bi ona nekadašnjeg fudbalskog asa upoznala sa svojim prijateljima i rodbinom. Po svemu sudeći, ova nova ljubav Lotara Mateusa možda i potraje, pa se i po četvrti put nađe pred matičarem, iako je svojevremeno izjavljivao da mu je brak sa Marijanom poslednji. No, s njim se nikad ne zna!
Posle ucestalih nepela, odlucio sam da pokrenem ovaj topik edukativno-humanog karaktera, naslednik legendarnog topika sa pokojnog foruma cije je temelje udario 1 Filipenko. Topik ce otvoriti topla romansa iz hladne Minesote.marko_jaric_ec2005.jpg
Zar nije bio sa Ninom Moric pre koje izdanje Sveta?Rekoh ja. Studenti osudjeni na elektrasice, dok ovi krelci redovno uknjizavaju manekenke, voditeljke, voditeljke-manekenke...

Kvalitetan i jak početak, nema šta. Pitanje je samo da li će topik imati istovetan efekat kao i pominjani, koji je, da podsetim, bio naslovljen sa - Toše ljubi Adrijanu.U skladu sa tim, mogli bismo da otvorimo poll u kome bismo glasali da li će Marko poginuti u saobraćajnoj nesreći, biti otrovan, dobiti sidu, da li će ga neki crnac upucati zbog 30 dolara ili će ga ovdašnja mafija oteti kada se bude vratio u zemlju...

Kvalitetan i jak početak, nema šta. Pitanje je samo da li će topik imati istovetan efekat kao i pominjani, koji je, da podsetim, bio naslovljen sa - Toše ljubi Adrijanu.U skladu sa tim, mogli bismo da otvorimo poll u kome bismo glasali da li će Marko poginuti u saobraćajnoj nesreći, biti otrovan, dobiti sidu, da li će ga neki crnac upucati zbog 30 dolara ili će ga ovdašnja mafija oteti kada se bude vratio u zemlju...
Kazem ja - nema dobrog smeha dok se ne ubaci doza brutalnosti. :) Tezak si psiho, Filipenko, samo nastavi tako...
marko_jaric_ec2005.jpgŠto je ružna ta Adrijana....bar na ovoj slici. :)
:lol: Ni Marko ne zaostaje...:)
Kazem ja - nema dobrog smeha dok se ne ubaci doza brutalnosti. :) Tezak si psiho, Filipenko, samo nastavi tako...
Ćuti, ja sam razmišljao da otvorim novi topik ovog tipa "Karleuša ljubi Duška", uz obaveznu napomenu da izražavam nadu da će imati isti efekat kao "Toše ljubi Adrijanu", ali rekoh da nije dovoljno grozomorno koliko bi negativnih reakcija izazvalo... Edited by Filipenko

Zato što gine onaj prvopomenuti, a ne objekat ljubljenja...Inače Adriana Lima je najdlakavija manekenka, neverovatno na šta liči na fotografijama visoke rezolucije. Kao da mi je zemljakinja iz Bosne...

Edited by Filipenko
Zato što gine onaj prvopomenuti, a ne objekat ljubljenja...Inače Adriana Lima je najdlakavija manekenka, neverovatno na šta liči na fotografijama visoke rezolucije. Kao da mi je zemljakinja iz Bosne...
Jes vala, čisti Duenas... :rolleyes:
Zar nije bio sa Ninom Moric pre koje izdanje Sveta?
Pre toga sa Elizabettom Canalis. Mora se napomenuti da mnogi imaju i vece pare, ali ne znam ni za koga ko ima ovako impresivan niz dobrih riba. Svaka cast :thumbsup:
Pre toga sa Elizabettom Canalis. Mora se napomenuti da mnogi imaju i vece pare, ali ne znam ni za koga ko ima ovako impresivan niz dobrih riba. Svaka cast :thumbsup:
Bobo Vieri je naredao sijaset manekenki i voditeljica (spomenuta Canalis je jedna od njih; 'boteBog, žena je k'o Mišković - svi na njenom spisku), ali Jarićev hat-trick je impresivan.I, da 1 Filipenka prepravim: ne bijaše li ono naziv topica "Toše ljubi ANdrijanu"? Voodoo-rituali zahtjevaju 1 preciznost. angry.png
  • Create New...