Jump to content
IGNORED

Majstor u kući


nesha taxista

Recommended Posts

da li bi bilo previse da na jednu uticnicu nakacim 9 utikaca? sada imam 6(tv, dvd, risiver/pojacalo, vufer zvucnik, video i mala lampa), a dodao bih jos 3 (kablovski modem, tp link bezicni ruter i risiver za digitalnu kablovsku). sa ovih 6u1 do sada nikada nisam imao problema, i jako retko u isto vreme radi vise od tri uredjaja.

Link to comment
bojlerr.jpgOvako izgleda dno prosečnog bojlera. Gde kaplje?
Tek sad videh ovo.Popravio ja, malo sam zavrnuo sraf i kapljanje prestalo. Do daljnjeg.
Imao sam prilike da čujem savete kako je kamenac sa emajliranih elemenata u kupatilu najlakše odstraniti sirćetom.
Ja u elektricni cajnik (kada se skupi kamenac) gurnem 200ml vode i dve kesice limontusa, prokuvam - kamenca nema, samo sjajna, zavodljiva povrsina metala.So, limontus+vrela voda.Pomaze garant.
Link to comment
Pa to bitna je snaga koju vuce.I da otvori se za neki ljudski produzni ima mislim da se zovu multip domaci ali dobri kvalitetni
Upravo tako, najčešće su po stanovima na tabli instalirani osigurači jačine 16 ampera, što znači da se svaki od osigurača može najviše opteretiti uređajima snage 16*220 vati, dakle oko 3,5 kW.
Link to comment
  • 1 month later...

sa strujom je sve u redu. sad me zanima nesto deseto. imam neku dasku sa tri vesalice za jakne, teska dve kile. jel dovoljno da je zakacim sa tiplama osmicama ili da stavim desetke? kontam da tu bude pokaceno 4-5 jakni, uglavnom onih sto se sada nose, dakle debljih.

Link to comment
sa strujom je sve u redu. sad me zanima nesto deseto. imam neku dasku sa tri vesalice za jakne, teska dve kile. jel dovoljno da je zakacim sa tiplama osmicama ili da stavim desetke? kontam da tu bude pokaceno 4-5 jakni, uglavnom onih sto se sada nose, dakle debljih.
Ako je zid beton ili cigla dosta je osmica.
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...