Jump to content
IGNORED

Majstor u kući


nesha taxista

Recommended Posts

  • 7 months later...

Nekakva letnja kuhinja, treba da se menja zamrzivac, moja draga ajd da osvezimo kad vec to menjamo, sto godina nije kreceno...

 

CfSwXWw.jpg

 

Mislim da treba i druga ruka. :sad:

Link to comment
  • 3 months later...

Kupio ovaj termostat, pravim box za odgrevanje neke smole pa mi treba konstantna temparatura.

 

tumblr_phvzmhWgyA1rjssdoo1_1280.jpg

 

... medjutim, u shemi za povezivanje ima nesto sto mi nije jasno: sta znaci ovo "load" u kvadratu

 

tumblr_phvzmhWgyA1rjssdoo2_1280.jpg

 

... ako napajanje ide s leva? ovo 5 i 6 je, valjda, sonda?

 

pomagajte

 

 

edit :isuse:   load je grejac, jel tako?   Ili sonda?

 

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
  • 1 year later...

kako da popravim malo oštećenje boje na okrečenom zidu, gde je nesto bilo zalepljeno selotejpom, pa kad se odlepi znate vec... fali otprilike 1x1 cm boje, ceo sloj

 

edit: znam da je odgovor da okrecim ponovo, ali koliki deo zida; samo da ismirglam malo ukrug ili da uzmem neki cetvrtasti deo zida i prekrecim ga

Edited by Krošek
Link to comment
On 29.6.2020. at 2:07, Krošek said:

mora nekako da se popravi, makar ne bilo bas najbolje. poslovni prostor, kreceno pre koji mesec itd. 

 

gledaj da nadjes istu boju i da koristis isti alat za nanosenje boje (cenim - valjak). 

 

iz mog iskustva s krpljenjem, videce se i dalje ali samo kada se gleda sa strane. spreda bude OK

Link to comment

Koja je boja u pitanju?

Ako baš mora da bude tip-top i zid nije dugačak 40 metara, kantica boje i valjak, prvo okrpiš to što se skenjalo, i pljusneš jednu ruku preko svega da poravnaš. Omlatiš to za popodne uz dva-tri  piva.

Link to comment
  • 11 months later...

Ima li neko iskustva sa kotlovima na pelet?
Treba da kupim kotao za površinu od 120m2.
Vidim da ima gomila proizvođača, gomila specifikacija. U pretrazi dobijam samo prodavnice, a voleo bih da čujem neka iskustva, koji proizvođači su bolji i zašto.

Link to comment
kako da popravim malo oštećenje boje na okrečenom zidu, gde je nesto bilo zalepljeno selotejpom, pa kad se odlepi znate vec... fali otprilike 1x1 cm boje, ceo sloj
 
edit: znam da je odgovor da okrecim ponovo, ali koliki deo zida; samo da ismirglam malo ukrug ili da uzmem neki cetvrtasti deo zida i prekrecim ga
zalepi cvetic brate cry.gif

bukvalno. meni su okrechili kancelariju pre par godina, posle prve grejne sezone je pola zidova nabubrilo i sljushtilo se, tako da cu da zalepim cele bukete cvetica [emoji38]ol:


(ja sam tako na nekom beogradskom faksu na konferenciji skidajuci poster odvalila korektan komad novorenoviranog zida. i nishta, zalepila cvetic hihi.gif )

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...