Jump to content
IGNORED

Majstor u kući


nesha taxista

Recommended Posts

ima li neko neku preporuku u BGu za radnju sa vecom kolicinom do-it-yourself stvari ?oslobodila se garaza, puna nekih potencijalnih stolarskih zamorcica :wub:

Edited by Alphons
Link to comment
ima li neko neku preporuku u BGu za radnju sa vecom kolicinom do-it-yourself stvari ?oslobodila se garaza, puna nekih potencijalnih stolarskih zamorcica :wub:
Prevedeš na srpski i bačiš na google. Voila!
Link to comment

Opet ja in distress. Zna li neko od dobrih forumasa gde ima da se kupi... ona pneumatska rucica sto se postavlja na ulazna vrata zgrada, ili na vrata od lifta, da bi se ista nezno i tiho zatvarala umesto sto lupaju, kao da NATO gadja u sred noci po ponoci i budi neduzne stanarke koje posle psuju i ne mogu da nastave da sanjaju gde su stale, a taman su u snu bile stigle na plazu... Zna li neko kako se "to" uopste zove? Gde se kupuje? Kako se montira? Unapred zahvalna

Link to comment
Opet ja in distress. Zna li neko od dobrih forumasa gde ima da se kupi... ona pneumatska rucica sto se postavlja na ulazna vrata zgrada, ili na vrata od lifta, da bi se ista nezno i tiho zatvarala umesto sto lupaju, kao da NATO gadja u sred noci po ponoci i budi neduzne stanarke koje posle psuju i ne mogu da nastave da sanjaju gde su stale, a taman su u snu bile stigle na plazu... Zna li neko kako se "to" uopste zove? Gde se kupuje? Kako se montira? Unapred zahvalna
ne razumem gde bi stavila u lift?
Link to comment
ne razumem gde bi stavila u lift?
Pa na ulazna vrata, ukoliko nisu klizna već "leptir". To je ono njesra što se fiksira u gornjem delu vrata, zglob koji usporava zatvaranje. Nemam ideju kako bi to moglo da se zove, ali užasno korisna stvar. Verujem da ima u većini gvožđara i radnji tipa Merkur, Uradi sam...
Link to comment

jel iko imao problema sa cvilenjem u kupatilu?cini mi se da cvili nesto iz vodovodnih cevi, kada komsija pusta vodu ili kada ja otvorim cesmu ili slicno pustim vodu i toiritirasvaka pomoc dobrodosla

Link to comment

ok hvalaonda da zovem vodoinstalatera, iskren da budem nisam imao ni pojma dal se desava ljudima da ne zvucim cudno kad im kazem da mi cvili nesto : )

Edited by djeneralche
Link to comment
ok hvalaonda da zovem vodoinstalatera, iskren da budem nisam imao ni pojma dal se desava ljudima da ne zvucim cudno kad im kazem da mi cvili nesto : )
Opušteno, to je jako čest problem. Loše montirana baterija ili olabavljena gumica koja pri prolasku vode stvara užasan zvuk. Ništa što solidan vodoinst. ne može da sredi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...