Jump to content
IGNORED

Dijasporski kutak


Indy

Recommended Posts

Amerika i Engleska biće zemlja proleterska! :s_w: Vrlo dobro! Nije me mrzelo da odem i proverim, bez obzira što je 1 ujutro. Dakle, vrlo sam zadovoljan, sutra ću ga za doručak aplicirati u pratnji nekog peciva od lisnatog testa.
e bas mi je drago! ja sam bio presrecan kad sam to otkrio. danima sam jeo leba i raznih namaza (s akcentom na pastetu) i zalivao jogurtom. najomiljeniji dorucak iz detinjstva - leba i pastete i tetrapak jogurta.
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    42

  • bus

    34

  • adam

    14

  • расејан

    13

Top Posters In This Topic

na pastetu se nista ne stavlja neznalice.
Pa sveza paprika se ne stavlja na, nego se uzme u drugu ruku pa se gricka :)A caj je u moje vreme bio "od nicega", tj. karamelizuje se secer (da da boju), prelije vodom i doda se na sitno iseckan limun (da bude zdravije)
Link to comment
Pa sveza paprika se ne stavlja na, nego se uzme u drugu ruku pa se gricka :)A caj je u moje vreme bio "od nicega", tj. karamelizuje se secer (da da boju), prelije vodom i doda se na sitno iseckan limun (da bude zdravije)
abewavebig.gifAnyway, about my washtub. I'd just used it that morning to wash my turkey, which in those days was known as a walking-bird.We'd always have walking-bird on Thanksgiving, with all the trimmings: cranberries, injun eyes, yams stuffed with gunpowder. Then we'd all watch football, which in those days was called baseball... Edited by vasudeva418
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...