Jump to content
IGNORED

Dijasporski kutak


Indy

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    42

  • bus

    34

  • adam

    14

  • расејан

    13

Top Posters In This Topic

Sad da je omiljen i nije. Ima neki koji više volim, ali nema u komšiluku. Tako da volim ovaj. ^_^
Tečno? Moram da potražim ovde nešto slično, nisam gledao te što ti kažeš iz sojine sise.
Link to comment
dijasporo, koji vam je omiljeni jogurt tamo?
Iz sojine sise.
everytime u say 'soy juice' u actually start to gag...:Djes da je ovaj rant o mleku, ali ako ostavite malo da isfermentira, biće okej i za jogurt.
Link to comment
Nije tečno. Al kad se promeša postane kao neki... Ma kupi običan.
:( Hoću kravicu. (Ima da se kupi nešto kao pravo u nekim suburb-zabitima po Sidneju gde ima XU imigracije, ali ne mogu da idem u mejdžor pohode kao na zlatno runo svaki put kad hoćem malo običnog pravoslavnog jogurta). Edited by Indy
Link to comment

pokusavam da nadjem na netu sliku onog praaavog kravica jogurta ali nema ga nidje.ima slika samo ovog kao fensi novog pakovanja.

moja_kravica_01.jpg

hteo sam malo da pravim zazubice vama dijasporcima

Link to comment

ma meni nista ne nedostaje kad idem pocesto za begish. nikad nisam otisla u neku od jugoslovenskih radnji. jednom mi je tetka dala teglu s pecenim paprikama (makedonska proizvodnja) i bas sam bila hepi da je ukombinujem s obicnim grckim feta sirom iz supermarketa..medjutim, mene nervira sto niko u parizu nije otvorio krsten restoran sa nasom klopom, a da nije neki ogavni birc gde niko ko ima 32 zuba u glavi ne bi usao. nema veze sto nasa kuhinja izgleda ko vanbracno dete nemaca i turaka, stvarno verujem da bi mogao da se zasnuje neki pristojni srboski restoran jer evropljani, a bogami i azijati otkidaju na moju srpsku kuhinju. ono sto se da videti na simplon-u je preslikana varijanta kafana oko zeleznicke u beogradu. valjda poslednje gastosi sto su videli dok su cekali autobus im se urezalo kao model za kafanu u parizu. sto se tice jogurta, ako mi se pije volim obicne one danone naturel, ali volim i da zasolim turskim ayranom.

Link to comment
:( Hoću kravicu. (Ima da se kupi nešto kao pravo u nekim suburb-zabitima po Sidneju gde ima XU imigracije, ali ne mogu da idem u mejdžor pohode kao na zlatno runo svaki put kad hoćem malo običnog pravoslavnog jogurta).
Pa ćuj, ako umeš da praviš vino, sigurno ćeš umeti i pišljivi pravoslavni jogurt. Preuzmi sisu u svoje ruke.
Link to comment
..., a da nije neki ogavni birc gde niko ko ima 32 zuba u glavi ne bi usao...
Hej, ja nemam više od 26! Pravda ya kreyube! <_< Buse, nije to isto. Domaći jogurat nema taj jedinstveni industrijski ukus, verovatno od pacovske mokraće, mrtvih mačaka, ili čega već. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...