Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

21.vek je baš ono što sam lično očekivao,  neminovni put u distopiju. Nije da nam pametni ljudi prošlog veka nisu najavljivali ovakav ishod.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Meazza said:

21. vek ocito nije ono sto smo mislili da ce biti, i to na tolikim poljima da ne mogu ni da nabrojim.

U stvari, ispada da je kraj 20. veka stvarno bio vrhunac civilizacije, kako je u Matrixu lepo objasnio Agent Smith...

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

U stvari, ispada da je kraj 20. veka stvarno bio vrhunac civilizacije, kako je u Matrixu lepo objasnio Agent Smith...

 

90-te, ustvari period od pada Berlinskog Zida do 9/11, realno i objektivno su bile zlatno doba covecanstva.

A mi smo ih ovde proveli medjusobno se ubijajuci u bedi i siromastvu. Idioti.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Tinman said:

@Radoye

Još će ispasti da smo vežbali za budućnost... avangarda :frust:

 

Pa to ja i govorim ovde mojim Kanadjanima - mislili ste 90-tih da smo mi Balkanci divljaci, a mi smo samo bili petao koji rano kukurice.

Nije da je neka uteha za nas, ali jbg barem imamo iskustva kako se snalaziti u nestasicama i restrikcijama...

  • +1 5
Link to comment

Nista, ako ovo opstane zene da se naoruzaju lepo, posto to moze koliko hoces, pa pistolj uz glavu svakom ko pomisli da pridje… mislim, lupetam znam, ali lepo da krenes u purge

  • +1 2
Link to comment

sada ce galantna gospoda da placaju svojim kur...tizanama da odu u drzave de je dozvoljeno da se lepo ociste a za sirotinju moze ko ono u Indiji, ide covek okolo i kiretira po kucama zicom za kisobrane

Link to comment

što mora žicom za kišobrane, može uvijek nekim Desert Eagleom, evo i to vam je SCOTUS riješio, svako može držati u džepu koliko hoće kakvih hoće utoka. 

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Radoye said:

 

90-te, ustvari period od pada Berlinskog Zida do 9/11, realno i objektivno su bile zlatno doba covecanstva.

A mi smo ih ovde proveli medjusobno se ubijajuci u bedi i siromastvu. Idioti.

 

Tacno tako. Devedesete po Istocnoj Evropi devedesetih i narocito blazepocivsem SSSR su bile fenomenalne. Takodje u velikom delu sveta isto.

Svi se sa setom secaju 2Unlimited.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...