Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  

24 minutes ago, Lord Stef said:

Za ovih 10-ak godina jedan post na politici nisam ostavio, verovatno nikad vise i necu. Nije hriscanski, mozda nije ljudski, definitivno nije dzentlmenski, ali ipak zelim da porucim:

 

gori vecno u paklu, nistarijo.

 

3 minutes ago, harper said:

Vecina u Srbiji ce je pamtiti po onome sto diplomate u internom zezanju zovu "Madleine's war", meni ce ostati u secanju po izjavi o irackim zrtvama zbog sankcija. Retko kad sam u zivotu cuo tako odvratnu, cinicnu i bolesnu izjavu. Zbog ovakvih pojava ponekad zazalim sto nisam religiozan i ne verujem u pakao, bila bi neka satisfakcija znati da tamo negde polaze racune za svoj na zlo i nesrecu protraceni zivot.

 

 

Eeee moji vi - pa njoj se ćale sad raduje što se vraća kući 

Edited by Singer
Link to comment

Na onoj nekoj radikalskoj TV emisiji onomad joj je neki bradonja voditelj nadenuo nadimak 'krmača u ropcu'. To je bila jedina mudra izreka u emisiji.

Link to comment

Moram biti pošten i zahvaliti joj što mi je olakšala da položim vozački ispit, pošto je baš tog dana bila u posjeti mom malom gradu daleke devedeset i neke. Širi centar je bio blokiran za saobraćaj, svuda raspoređena policija i američka vojska u hamvijima sa onim strašnim mitraljezima, a grad su nadlijetali apači.

 

Glavni iz komisije je odlučio da ipak provozamo malo jedan vrhunski Golf 2, pošto je polazište slučajno ostalo izvan "obruča". Jedan pravac, jedno skretanje, polukružno i nazad za desetak minuta. Kad smo stali, pitao sam za rikverc i parkiranje. Kakav jebote rikverc, položio si, bježi kući i ne prilazi opštini i onima sa puškama, dreknuo je. Nije bilo ni noćne vožnje.

Link to comment
47 minutes ago, SNARC said:

Predugo je zivela

Uspjela je da i uoci ruske invazije za NYT napise neki traktat o tome kako Putinivom krsenju medjunarodnih normi (mislim da sam cak i postavio link na clanak). Cak se i prisjetila njihovog prvog susreta i rekla da ovaj ima "reptilijanske" oci.  Rugala se serpa loncu :-)

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...