Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

40 minutes ago, levi said:

šta misliš šta bi dobili kad bi dali forumašima mapu usa da upišu nazive država :sleep:

Mada poredenje bas nije istog reda (istorijskog i kulturnog) znacaja, mislim da bi rezultati, ako ni zbog cega drugog bili barem za cvrc bolji, zahvaljujuci izmedju ostalog karakteristicnom obliku olovkom, a ne puskama crtanih granica.

I cenim, da bi ako nista drugo, bilo manje gluposti i omalovazavajucih komentara.

Quote

ili čak našim đacima kartu Evrope, da ne pričamo kartu Azije ili Afrike, to bi bilo surovo prema deci

Mislim da bi cak i sto se tice danasnjih :isuse: djaka rezultati, kada je Evropa u pitanju sigurno, bili za red velicine korektniji.

 

Kontam inace poentu, na mestu je donekle. :) 

 

@Delija67 ma bila je i neka igra, igrali klinci, geografija se zvala, tako nekako: iscrtaju se na listu papira rubrike sa geografskim pojmovima, ubode slovo?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Delija67 said:

Ja sam imao takve zadatke iz geografije u osnovnoj skoli i to ne samo za drzave nego i za glavne i znacajnije gradove, planine, reke, mora... Ko je hteo da ima 5 morao je da nalazi na karti i neke opskurne pojmove tipa Veliko Medvedje jezero

E, to je nekad bilo...

 

Letos, kraj 6. razreda, ispitujem cerku i drugarice, koja se Evropska drzava sa kojom granici i koji su glavni gradovi... Pa bilo me sramota zbog njih... A sve imaju 5 iz geografije... :isuse:

 

 

Link to comment
On 31.1.2022. at 11:56, Filozof manijak said:

Meni nisu jasni ti ljudi (da ne pomisli neko kako branim pandure ubice sad), svi znaju kakvo je ponašanje američke policije.

Ovde se sakupilo njih preko 10 sa oružjem na gotovs. Da sam bio na mestu tog nesretnika, momentalno bih se prućio po zemlji koliko sam dug u Jesus Christ pose, i ne bih mrdao dok me ne ubace u maricu. Nisu mi jasni ti ljudi i njihov prkos, osim ako nisu drogirani kao ružičasti slonovi.

Khm 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

E, to je nekad bilo...

 

Letos, kraj 6. razreda, ispitujem cerku i drugarice, koja se Evropska drzava sa kojom granici i koji su glavni gradovi... Pa bilo me sramota zbog njih... A sve imaju 5 iz geografije... :isuse:

 

 

 

Jel' se sećaš Radiša, bio je tamo negde osamdeset druge-treće jako lep album za slićice, "Upoznajmo zemlje sveta kroz grbove i zastave" (ili tako nešto) i bio je, koliko se sećam, jako popularan medju dečurlijom, sve sa statistikom koja se nalazila unutra...

 

 

Žao mi je današnje dece, obrazovanje ide unazad (umesto da ide unapred)...

  • +1 1
Link to comment
On 30.1.2022. at 13:35, radisa said:

Jebo tejzer, pucaj mu u nogu, ako moraš već... 1 metak...

 

Pa ko nastavi sa agresijom (koje, koliko vidim na snimku uopšte nema), pucaj u ruku... 1 metak...

 

A ne ovo...

 

A inače, lik ne daluje da ima bilokakvu agresivnu nameru, po govoru tela... 

 

 

Znam dva slucaja gde je nasa policija tako postupala,i ovde u Norveskoj nekoliko.Znaci cak su i nasi pozornici imali prisustvo duha i ljudskosti da uvide da je lice psihoticno i pucaju u nogu.Za jedan slucaj znam gde je pacijent rovario nozem po panciru i opet ga nisu izresetali.Nasi policajci.Ovde je skoro pacijent se rastrcao sa chef knife od jedno 26 cm po centru Osla i ubo policajca u butinu dok je ovaj izlazio iz dzipa.Policajac je u samoodbrani pucao i usmrtio.Ali je prvo probao da se odbrani dok ga nije ubo sa nozakom od cetvrt metra a ne skalpelom tapetarskim.

Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

 

Jel' se sećaš Radiša, bio je tamo negde osamdeset druge-treće jako lep album za slićice, "Upoznajmo zemlje sveta kroz grbove i zastave" (ili tako nešto) i bio je, koliko se sećam, jako popularan medju dečurlijom, sve sa statistikom koja se nalazila unutra...

 

 

Žao mi je današnje dece, obrazovanje ide unazad (umesto da ide unapred)...

Ja imao, tako sve naučio...

  • +1 1
Link to comment



Ubice. Uđeš čoveku u kuću u 6 ujutru uz viku i dreku i pucaš nakon nekoliko sekundi jer si se ti osetio ugroženim. Kakve poremećene nakaze

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...