Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dakle sto se Amerike tice, divio joj se, neke od njenih mitova i svesno prihvatao znajuci da su sarene laze, ali i da su nada za milione sirom sveta, verovao i verujem da se radi(lo) o zemlji u kojoj 2 obicna novinara mogu da iniciraju smenu cak i samog predsednika zbog muljanja, konacno bio u njoj poprilicno i imao priliku da je proskitam, ne zanosceci se time da je poznajem ili da sam je upoznao, sve vreme imajuci na umu reci 1 nemackog novinara, da covek pre nego sto uopste pokusa da razume Ameriku treba da shvati da je ona pre svega - drugacija.

Divio joj se i postovao je i zbog toga sto najgore stvari o njoj samoj nisam morao da cujem od raznih disidenata nego - od nje same, u ovom ili onom obliku, zahvaljujuci mnostvu velikih Amerikanaca, od politike pa do filma.

Sada mi je definitivno pun kufer: sve da se ispostavi da je streljani lik bio vanbracni sin Adolfa Hitlera i Osame Bin Ladena, a da mu je Staljin bio deda i koji je ispod kosulje imao skrivenu atomsku bombu koju bi - da nije streljan - aktivirao i sjeb'o pola Amerike, nabijem na kurac unapred i na blanko bilo koga ko se pojavi sa onim cuvenim jeste, ali... 

Ili krene da mi na nos nabija Gulage, Gole otoke, Putine, brata Sija...

 

Edited by namenski
  • +1 3
Link to comment

Jebo tejzer, pucaj mu u nogu, ako moraš već... 1 metak...

 

Pa ko nastavi sa agresijom (koje, koliko vidim na snimku uopšte nema), pucaj u ruku... 1 metak...

 

A ne ovo...

 

A inače, lik ne daluje da ima bilokakvu agresivnu nameru, po govoru tela... 

 

 

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, mlatko said:

Pičkice su, niko ne sme da priđe. Na koliko m je tejzer precizan?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

Precizan je..ali skupa je struja kod njih sada pa mora ovako.

  • +1 1
Link to comment

Stvarno ne bih da zvučim kao cop apologeta, ali ne vidi se da li je imao nešto u ruci koju je digao prema drugoj grupi pre... reakcije. Ako nije, svima im treba suditi za ubistvo, što je već samo po sebi dobar vic sudeći po dosadašnjim presudama egzekutorima u plavom. Ako jeste... možda je suicide by cop, na šta je druga strana uvek rada i spremna, očigledno.

Link to comment

Sad vidim tek, jebeni box cutter. Ne znam, nisam pametan. Svaki put kad ovakvog nekog jadnika streljaju, setim se ovog slučaja - to je u korenu sistema, nema promene bez napalma.

Link to comment
20 hours ago, zorglub said:

Stvarno ne bih da zvučim kao cop apologeta, ali ne vidi se da li je imao nešto u ruci koju je digao prema drugoj grupi pre... reakcije.

 

17 hours ago, zorglub said:

Sad vidim tek, jebeni box cutter. Ne znam, nisam pametan.

 

Skalpel je imao u ruci od ranije, zato su ga i držali na nišanu i ubeđivali da se preda. 

 

Izrešetali su ga tek kad im se učinilo da iz pojasa vadi "metal cylindrical object".

 

Ne znamo šta je, možda telefon a možda bomba, kill 'em all and let god sort 'em out.

 

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...