Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

čekaj, ovo je gorivo u kesama? :blink:
 
nisam ukapirao sinoć... lele, đe ovaj svijet ide 
 
možda je zemlja stvarno ravna :frust:
ako i nije sravniće je, anyhow

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
On 9.5.2021. at 10:02, Jusuf Hatunic said:

 

Iz potpuno drugih, validnih ekonomskih razloga, a ne zbog globalnog lozenja.

Ajde budi fin pa pojasni.

 

Inače, tako očekivano - ko veruje trampu naravno sumnja u globalno zagrevanje :s_d:

Link to comment

Budi se Amerika, beli, crni, svi, svi, svi, critical race theory nece proci. Isto kao sto fasizam nije prosao. A i Staljin i Mao su se vec ubudjali. Zadovoljstvo je slusati normalne ljude, nebolesnike i nikada nije bilo vazno koje im je boje koza ...

 

 

Edited by Jusuf Hatunic
Link to comment

Pošto je benzin sad? Kad se setim... 97-00 dok sam živeo tamo je bio manje od dolara za galon, kad je skočio na dolar i više ljudi popizdeli, bilo protesta.

Link to comment

U Los Andjelesu trenutno ide od $4-$6

Ja moram najskuplji, jedini pase za moj auto, i idem samo na Shell jer mi tako rekose u Lexusu... Mene izadje sa popustom oko $4.60 mada svaki put kad odem nova visa cena je. Sipam dva puta u mesec dana

Edited by mustang
  • Tužno 1
Link to comment
13 minutes ago, Sammael said:

Pošto je benzin sad? Kad se setim... 97-00 dok sam živeo tamo je bio manje od dolara za galon, kad je skočio na dolar i više ljudi popizdeli, bilo protesta.

 

Ja predvidjam do jeseni $6-$7

Mislim da sam amere napokon dovoljno upoznala, nece se niko buniti, bar ne gde dems dominiraju...vole da su poslusni. Jos nose maske iako vakcinisani i niko sa nikim ne prica po psecim parkovima.... Osim nas srba, rusa i po kojeg republikanca... I par jevreja iz Izraela

 

Link to comment
Obaveštenje @prisutnima oftopik split

perennial americke popkulturne teme kao što su minority representation i colorblind casting su prime material za ovu temu. Nije da su trivijalne ili da nemaju političku dimenziju ali ima bas 1/1 tema za to na forumu, tako da molim da se ta priča ne nastavlja ovde.

 

- - -

Napomena (izvod iz pravila): "Komunikacija forumaša sa moderatorima treba da se odvija na jednom podforumu Zid Plača..." – tema Imam pitanje za mod tim (ako je zaključana, i samo onda, privatna por.)
Edited by Krošek
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...