Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Isto se nadam da je ovo kraj dominacije platformi i da će biti preformulisani kao publishers. 

 

Jod vas ozija prilično oštri? 

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

Isto se nadam da je ovo kraj dominacije platformi i da će biti preformulisani kao publishers. 

 

Jod vas ozija prilično oštri? 

Ostri kao milicija ili kao prestupnici™? 

Znam coveka cija ce kcerka (verovatno nekih 1.55-160m max, maloletna) kao 'napala' pandura. Vodili malu na sud - pandur 2 metra. Kao 'nasrnula'. Kaze njen cale (moj kolega) - kao, brt, ako je ona mogla da 'nasrne' na tebe onda smo stvarno u problemu... Srecom nije dete imalo nista ostro - 'ladno bi je roknuli a da ne trepnu. 

 

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

Oštri po zakonu

Oštri kao - kad ti nadju u dzepu onaj najmanji mikro-perorez švajcarac pa onda napišu u izvestaju "nosio skriveno hladno oruzje"...

Link to comment

Oregon (shit hole country) legalizovao heroin,kokain i sve ostale droge  koje su zakonom  do prekjuce bile zabranjene, kao sto bi  dobri i cenjeni doktor Michael Savage rekao, liberalism is a  mental disorder:thumbsup:

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

posto je topitj Midterms zatvoren, da bacim ovde koju o jednako vaznim, ako ne i vaznijim izborima od predsednickih, a to je Senate elections 2020...

 

1. Susan Collins, koju iz nekog razloga zovu moderate republican a ustvari je beskicmenjak i parazit je opet, ne znam ni sam kako, dobila izbore u Maineu. Sto je najgore, nije cak bilo ni blizu. 8pts win.

2. Doug Jones je ocekivano porazen u Alabami pa je to sediste opet republikansko.

3. jos jedan ocekivani prevrat se desio u Koloradu. Hickenlooper, koji je bio gradonacelnik Denvera i guverner Kolorada je sada senator. Covek je inace totalni car, jedan od najzasluznijih za razvoj Denvera i Kolorada. U Denveru je dobio ove izbore 80-20

4. McSally je izgubil izbore u Arizoni. Opet :lol: 

5. Peters je sacuvao mesto demokratama u Michiganu, ali jedva. slicno se ocekuje za Perduea i Tillisa za republikance. 

 

ostalo je bilo dosadno isto... generalno, republikanci zadrzavaju senat, i bice potrebno cudo demokratama da ga preuzmu 2022... ali, Dzordzija postaje swing state, tu ce biti svacega. 

Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...