Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

171124-POLA-Aerial-04.jpg

 

U ove svecane pretpraznicne dane, luka u LA, Port of Los Angeles, inace glavna kapija za ulaz kineskog izvoza u Ameriku: 10 brodova na sidristu ceka na istovar, ocekuje se 18 vanrednih, a tokom septembra je iskrcano oko 480,000 TEU kontejnera, 17% vise nego septembra prosle godine.

Svi sa teretom iz Kine.

Lucke vlasti plediraju na Amazon, Walmart, Target, Best Buy i ostale da koliko god mogu ubrzaju protok robe kako bi se izbegla zagusenja koja se tek ocekuju, narocito s obzirom na izvesna usporavanja manipulacije robom izazvana epidemijom korone...

Od strane nekih americkih industrijskih asocijacija je, sa druge strane, prijavljen manjak kontejnera i zahtevi da se po tom pitanju nesto preduzme....

Edited by namenski
  • +1 1
Link to comment

ktla, abc, mynewsla su lokalni mediji. ovo je bilo pre par dana, znam da su u toku noci bili riots i nista se nije moglo naci tada niti dan posle na njihovim sajtovima. 

ne citam latimes. ni dupe da moram ne bih obrasila tim govnetom

 

jel snimak nesto slagao?

 

Link to comment

pitala si da li je bilo u medijima, covek ti je odgovorio. sad preusmeravas razgovor na to da li snimak(?) laze. 

sto ne kazes koja je poenta, ko je na snimku i sta to znaci, pa da bude jasnije?

 

Link to comment

latimes su novine, outkick iskreno nikad cula, nbc i sbc isto ne pratim jer navodno ktla i o ne druge su kao najobjektivnije. ocito nisu

 

poenta je sto ne znam zasto bi napali autobus? i zapalili ga na kraju? mogu samo da zamislim kako je toj zeni, vozacu, izgleda da stiti nekog na njenom mestu. 

 

 

Link to comment

okej. poenta je da se vest jedva provukla a ovamo nas bombarduju sranjima tipa sta je obukla kardashian i koliko su bajden i kamala u nevidjenoj prednosti 

 

 

Link to comment
6 hours ago, mustang said:

latimes su novine, outkick iskreno nikad cula, nbc i sbc isto ne pratim jer navodno ktla i o ne druge su kao najobjektivnije. ocito nisu

 

poenta je sto ne znam zasto bi napali autobus? i zapalili ga na kraju? mogu samo da zamislim kako je toj zeni, vozacu, izgleda da stiti nekog na njenom mestu. 

 

 

Boli me spolovilo da li ti pratis NbC ili ne , rekla si u klasicnom Qanon stilu kako to niko nije preneo sto apsolutno nije tacno sto sam ti dokazao posle dvadeset sekudni guglanja.

 

inace unistavanje imovine posle ovih titula oduvek je postojalo i nije vezano za neku politicku stranu ili grad; stavise hilbillies su jos gori u ovome.

 

ali hajde povezi ovo sa BLM i jedenjem male dece od strane Tom Henksa; Holari pizetijom za silovanje devojcica; prosvetli nas.

Edited by NevenMan
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...