Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

 
Newly-filed financial disclosures show House Speaker Nancy Pelosi and her husband have invested up to $1 million in CrowdStrike, American cybersecurity technology company and the originator of ‘Russian hacking’ claims.
 

Financial disclosures show Pelosi (D-California) and her husband Paul buying CrowdStrike shares on September 3, according to a RealClearInvestigations report by journalist Aaron Mate. Since then, the stock went from $129.25 a share to $142.97.

 

Reached for comment, Pelosi’s spokesman Drew Hammill insisted she was “not involved” in her husband’s investments and “not aware of the investment until the required filing was made.” Pelosi invests in publicly traded companies all the time and “fully complies with House Rules and the relevant statutory requirements,” Hammill added.

Link to comment
On 10.10.2020. at 20:11, napadaj said:
 
Newly-filed financial disclosures show House Speaker Nancy Pelosi and her husband have invested up to $1 million in CrowdStrike, American cybersecurity technology company and the originator of ‘Russian hacking’ claims.
 

Financial disclosures show Pelosi (D-California) and her husband Paul buying CrowdStrike shares on September 3, according to a RealClearInvestigations report by journalist Aaron Mate. Since then, the stock went from $129.25 a share to $142.97.

 

Reached for comment, Pelosi’s spokesman Drew Hammill insisted she was “not involved” in her husband’s investments and “not aware of the investment until the required filing was made.” Pelosi invests in publicly traded companies all the time and “fully complies with House Rules and the relevant statutory requirements,” Hammill added.

Jao strašno, trguju na berzi!!!

Bacite ih lavovima.

Link to comment

sistem is broken

 

sinoc, vrata mog menadzera zgrade, imamo lujku koja je pustena iz bolnice posle 3 nedelje, po zgradi mahala sa macetom. sad je cekicem izlupala vrata menadzeru koji ima bebu u stanu. isli su po policiju (jer je par blokova od nas, jer ih nije moguce dobiti preko 911 vikendom?!?!)...nisu nista uradili. dosli i otisli. sad mi treba da cekamo da ona izadje pa trk po njih da je uhapse za trespassing (bivsa devojka od tipa ciji je stan a koji je prvi pobegao iz zgrade, a najglasniji je protiv menadzera i vlasnika pasa..mozete da pogadjate u kakvim sam odnosima sa njim :wicked:)

 

sistem nit pomaze ovoj devojci nit ostalima. i to je problem.

i sve je fakin problem. idem da radim :isuse: 

54B8ACAC-AFC5-4E63-91B2-2D7A6DE02F45.jpeg

Edited by mustang
Link to comment
13 hours ago, mustang said:

 

Eto, @Weenie Pooh, ovo je tvoja misija, natjeraj ovu lumpenproleterku ovdje da više voli svoju klasu, pa bili čak to i crnci, meksoši, trans ili gejevi, i da se s njima bori protiv braće Koch, mračnog para Mercera, Jerryja Falwella Jr., Sheldona Adelsona i sličnih, nego da svojoj klasi koja nije bijela, dobrostojeća i ''normalna'' umjesto toga onako kako ju je izmasirao ovaj starosta, želi žigosanje, nezaposlenost, umiranje bez zdravstvenog osiguranja, zatvor, globe, obespravljenost, metak u glavu, beskućništvo, deportaciju i slične ljepote.

 

Čikam te ak možeš

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

sistem is broken

 

sinoc, vrata mog menadzera zgrade, imamo lujku koja je pustena iz bolnice posle 3 nedelje, po zgradi mahala sa macetom. sad je cekicem izlupala vrata menadzeru koji ima bebu u stanu. isli su po policiju (jer je par blokova od nas, jer ih nije moguce dobiti preko 911 vikendom?!?!)...nisu nista uradili. dosli i otisli. sad mi treba da cekamo da ona izadje pa trk po njih da je uhapse za trespassing (bivsa devojka od tipa ciji je stan a koji je prvi pobegao iz zgrade, a najglasniji je protiv menadzera i vlasnika pasa..mozete da pogadjate u kakvim sam odnosima sa njim :wicked:)

 

sistem nit pomaze ovoj devojci nit ostalima. i to je problem.

i sve je fakin problem. idem da radim :isuse: 

54B8ACAC-AFC5-4E63-91B2-2D7A6DE02F45.jpeg

Živiš u gradu. Moj je bivši kolega u iznimno dobrostojećem gradu u zapadnoj Europi imao luđakinju za susjedu koja je imala novca ali često nije imala pameti i vidjela je utvare po stanu.

Link to comment

U poslednjih nekoliko meseci zbindžovao sam Modern Family i The Middle. Nekako mi se čini da su demokrate 2016 imale Modern Family na umu kada su se spremale na izbore - kao da je najveći deo Amerike takav, a u stvari veći deo ljudi živi kao Hekovi. Najbolji mi pokazatelj kako je obrađena tema ipada u obe serije -  Danfijevima je frka da na vreme stanu u red za najnoviji a Hekovi kupuju polovni stari model preko interneta.  Neverovatno mi je kako se slične teme u dve slične serije, očigledno namenjene sličnoj demografiji u smislu uzrasta obrađuju i posmatraju dijametralno suprotno.

 

SIguran sam da gomila ljudi više voli da budu Danfiji i da se sa njima poistovećuje, ali su u stvari Hekovi, i kada dođe do izbora političkih predstavnika biraju one koji im se obraćaju imajući u vidu njihove suštinske probleme...

Link to comment

  

8 minutes ago, Roger Sanchez said:

Eto, @Weenie Pooh, ovo je tvoja misija, natjeraj ovu lumpenproleterku ovdje da više voli svoju klasu, pa bili čak to i crnci, meksoši, trans ili gejevi, i da se s njima bori protiv braće Koch, mračnog para Mercera, Jerryja Falwella Jr., Sheldona Adelsona i sličnih, nego da svojoj klasi koja nije bijela, dobrostojeća i ''normalna'' umjesto toga onako kako ju je izmasirao ovaj starosta, želi žigosanje, nezaposlenost, umiranje bez zdravstvenog osiguranja, zatvor, globe, obespravljenost, metak u glavu, beskućništvo, deportaciju i slične ljepote.

 

Čikam te ak možeš

 

A ćuj, kad bih ja moga lumpene deradikalizovat i u proletere pretvorit, ove bismo poruke slali svak iz svog atomskog skloništa jer bi već u toku bila Prva Posadijska Nuklearna Revolucija. Par vekova kasnije, pošto se planeta oslobodi suvišnog zračenja, krenulo bi se u građenje slavne budućnosti (verovatno uz pomoć benevolentnih vanzemaljaca) :fantom: 

 

Ali pošto ne mogu, šta da radim osim da postavim dijagnozu? Sve američke lumpen-pastuhe stvorile su decenije zaglupljivljanja, tribalizacije, i skretanja pažnje, decenije zamlaćivanja lažno bipolarnom politikom, decenije besmislenih izbora između korporativnih liberala i korporativnih konzervativaca. Pritisak na ljudsku psihu je samo rastao, ventila je bilo sve manje, pa su mnogi počeli da krive crnce, belce, žene, muškarce, muslimane, trandže, ili skrivene pedofile, sve osim pravog krivca.

 

Mammon_New_Earth_0001.jpg

 

That said, mnogo više razumevanja imam za nesrećne zabludele lumpene nego za umerene™, razumne™, dobromisleće™ i kompromisu sklone pristalice inkrementalizma. Pre bih sa 1 Mustang mogao da popijem kafu nego sa 1 Gandalfom.

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
3 hours ago, Roger Sanchez said:

Živiš u gradu. Moj je bivši kolega u iznimno dobrostojećem gradu u zapadnoj Europi imao luđakinju za susjedu koja je imala novca ali često nije imala pameti i vidjela je utvare po stanu.

 

cekamo je da se vrati...ja odoh da prosetam bebu moju, zivot ide dalje

 

drama as usual...ja sam ovaj stres prosla pre 3-4godine. pola zgrade istraumirano

 

 

8F20BF3C-52C7-4456-BED7-22D871CF7FB9.jpeg

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

That said, mnogo više razumevanja imam za nesrećne zabludele lumpene nego za umerene™, razumne™, dobromisleće™ i kompromisu sklone pristalice inkrementalizma. Pre bih sa 1 Mustang mogao da popijem kafu nego sa 1 Gandalfom.

:D

 

No, ko što rekoh, sektaš. Radije udvoje s totalno suprotnim koji djeluje kontra tebe nego s bližim ali omraženim heretikom ali kojeg bi eventualno mogao i pridobiti.

QED.

 

 

 

 

 

Uspjeh zagarantiran!

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...