Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

On 24.8.2020. at 17:34, borris_ said:

Našao sam ovo za Srbiju (€/kw/h):

 

Kosovo (0,0586),

Serbie (0,0596)

Bosnie Herzégovine (0,0805)

 

tu je još i Ukrajina, najjeftiniji u evropi.

Trošenje struje ima veze i sa građevinskim propisima (koliko kuća mora da bude izolovana), ne samo sa navikama ljudi u nekoj državi.

Link to comment

stavljam u spoiler, bas je strasno

self-defense 100%

 

verovatno ce tviter opet skinuti

 

ovo pricam upravo sta se desava, 3-4 ranjeno, verovatno jedan ubijen

 

i dalje ne razumem zasto guverneri ne zovu nacionalnu gardu. trump ima pravo zbog ovoga da proglasi marshall law i da bude predsednik i bez glasanja, kao sto je bush mladji razmatrao posle 9/11

 

 

Spoiler

 

 

Edited by mustang
Link to comment
7 minutes ago, Mos said:

@mustang da li praviš razliku izmedju rešetanja izmedju dve grupe naoružanih gradjana i pucanja u ledja 7 puta čoveku sa troje dece u kolima od strane policije?

 

ja uospte ne pricam sad o ovome sto je upucan od strane pandura prekljuce. vec sam rekla sta imam o tome. ako me nisi razumeo na prethodnoj strani, mogu da elaboriram. 

Edited by mustang
Link to comment

Razumem da pričaš o ovome i ovo jeste uvod u gradjanski rat. Samo me interesuje da li uvidjaš koliko je ono van svake granice ljudskosti i zakona? Evo ja zamišljam najcrnju ovcu u mom okruženju i ne znam kako bih reagovao da vidim snimak na kome mu se dešava nešto slično.

  • +1 1
Link to comment

uvod su placenici antifa od strane sorosa iza maski blm. sve su ovo klinci do 25 godina starosti i neki mator konj luzer i dzanki sto u zivotu nije imao obavezu prema bilo kome. 

naravno sve ovo ide u prilog rnc-u, vise ljudi ce da glasa za njih. 

 

ceo onaj snimak je mucan sa nesposobnim pandurima i neartikulisanim covekom koji ne moze da poslusa 2 sekunde instrukcija. pandure bih otpustila, iako je s’ledja pucano, ne jednom nego sedam puta! i covek ostade ziv!?! pa taj pandur verovatno samo za godisnji test puca kad je ovaj na toj razdaljini ostao ziv. 

ako nije isao za pistolj, sudila bih tom istom panduru za ubistvo. ali ono sto me jos vise nervira, osim sto nije slusao naredbe, jeste sto je znao da su deca u autu i on i dalje ide ka njemu?!? ugorzavas zivot svoje dece ili cije god....pa koliki moron moras da budes?!?! nacin na koji su policajci pokusavami da ga zaustave je totalno neprofesionalan i nedorastao njihovom poslu. 

 

bio neki tvit danas, pandur ostavio...u fazonu naleteli na pljackase kola, klinci, crnci, dva pobegla a treci ostao i digao ruke odmah. ovaj ga pitao sto nisi bezao kao tvoji drugovi, klinac mu kaze, kola nisu vredna da budem ubijen zbog toga. 

 

 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment

a koji je ultimativni cilj sorosa, zasto ide okolo i radi takve stvari? drndo srbiju 90tih, madjarsku i ameriku sada, ne vole ga, pretpostavljam ni u poljskoj... 

 

Link to comment

Prvi deo posta, no comment. 
 

Drugi deo se ne slažemo jer ne mislim da policija postoji da bi se pratila njihova naredjenja, kao u vojsci, dok rostiljas u sred belog dana sa decom. Ali razumem odakle dolaziš i da ste svi uslovljeni tim razmišljanjem ‘bolje da ga poslušam nego da me ubije kao psa’ (i bukvalno sa onog snimka). Verovatno bih se i ja tako ponašao da živim tamo posle svih ovih klipova.

 

Verujem da se ljudi na kraju uvek dele na ‘udri milicijo‘ i ‘večita pobuna’ tabore. Taj strah od svega i svakoga u Americi je odlična podloga da republikanci prodaju - more security, more weapons, more militia mantru. Svi ste u strahu, obe strane. Ova druga strana je uvek bila spremna da deeskalira (jer su slabiji, jbg), ali sada se baš ide na ono gaženje do kraja i spremni su za fight back opciju.

Edited by Mos
  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...