Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

2 minutes ago, mackenzie said:

Zašto su Amerikanci toliko opterećeni građanskim ratom, robovima, rasizmom... Pa to je bilo prije 100 godina.l

 

mislim da vecina nije. mediji pumpaju i naravno da najglasniji budu najprometniji. 

Link to comment

od 32 stana u zgradi, 10 prazno, 2 jos idu do kraja meseca

 

 do sad su se svi iselili iz la county, neki otisli u arizonu i texas, neki se vratili sa roditeljima da zive. jedni kupili kamp kucu i zive na farmi u orange county

 

svaki dan u ulici neko kamion za selidbe

Edited by mustang
Link to comment
6 minutes ago, ObiW said:

Dolaze izbeglice iz Kalifornije? Vreme je da ocistim pistolj. 

 

ne brini se, u tu vukojebinu ni homlesi ne zalaze

 

pistolj na vodu? :laugh:

Edited by mustang
Link to comment
9 minutes ago, ObiW said:

Jebote ti si toliko odlepila da ne znas ni sta si napisala pre 3 sata :kecman:

 

Rade te cink i vitamin D za sve pare. 

 

zar ti nisi negde north? :D like washington

 

ako si u texasu, kako je moguce da si takav izrod? :laugh:

 

ja cu ti doci licno... hahahahah

 

da se druzimo hahaahaha

 

ne diraj mi z i d! :fur:

 

:D

Edited by mustang
Link to comment

A gde ti je šešir? Kako ćeš u CW bar bez šešira?

 

Imali su ovde sjajnu zabavu u jednom CW baru nedeljom popodne: sat ipo te uče kaubojske okretne igre, a onda za polaznike otvore  tex-mex buffet. Cena: 4 dolara. 

Link to comment
23 hours ago, mustang said:

od 32 stana u zgradi, 10 prazno, 2 jos idu do kraja meseca

 

 do sad su se svi iselili iz la county, neki otisli u arizonu i texas, neki se vratili sa roditeljima da zive. jedni kupili kamp kucu i zive na farmi u orange county

 

svaki dan u ulici neko kamion za selidbe

 

De ste, Ameri! Long time.

 

I ja ozbiljno razmatram selidbu. Razmišljam da odštampam majicu i nosim je svuda: Njujork je pakao na zemlji. Meni se ide u okolinu DC-ja: Bethesda, na primer, ili, još bolje, Virdžinija tu odmah preko Potomka (ako je bilo dovoljno dobro za Dika Čejnija, što ne bi i za mene ;) ) ali suprug kaže da neće da se približava "ludacima sa oružjem". A ja nekako mislim, kad smo već u Americi, što da ne. Što kažu, kad je bal onda se i princeza j*b*. Ali kompromis je bitan pa gledam i Konektikat.

 

Link to comment

CT je najodvratnija drzava u kojoj sam stanovao.

Ako nemas prilike da zivis u Old Greenwichu, Westportu ili nekom slicnom rezervatu milijunasa pored okeana bezi odatle. 

btw cak i kvasenje u ogavnom zalivu koji je samo produzena kanalizaciona cev za kloaku zvanu NYC izaziva gadjenje.

zato sam uvek samo vozio bicikl do plaze.

 

Edited by 3opge
Link to comment

E, zanimljivo da to kažeš! Nikad nisam bila u Konektikatu ali ta obala mi baš deluje upravo kao produžena cev za kanalizaciju! Kad pomislim na hladnu zimu tamo nekako mi deluje tužno i gadno. Medjutim, ako je verovati Zillow, ima pristojnih kuća u New Canaan, Old Greenwich i sličnim bogataškim krajevima za pare koje trenutno dajem za stan u Njuci.

 

Merilend i Virdžinija mi deluju vrlo privlačno. Valjda su to ipak kolko-tolko normalne države. Pri posetama mi se dopadala atmosfera DCja i pridruženih naselja. Računam da ima nekog internacionalnog duha sa svim tim diplomatama, ima puno prostora, prirode, mira... Bethesda je isto bogataška ali opet ima finih kuća sa dobrom školom za iste pare kao stančić u Njujorku.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...