Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

9 hours ago, Budja said:

 

Ne znam sa kim se svadjas. Ne samo da je resila, nego iskorenila. A kad necega nema, onda je lako zaboraviti zasto ga nema. A kad necega ima, daj da vidimo ko/sta je kriv. Kome se jebe za tuberkulozu koje nema, kada raste procenat autizma.

 

Pa kako se ti klipani ne zapitaju sto vise nema tuberkuloze, velikih boginja, decije paralize..? 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

Naravno da Trump pravi najvecu stetu (ako o koroni pricamo), brojke ne lazu. On i njegov brazilski ortak su obrnuli igricu. A ovaj drugi makar nema neki reach van svoje drzave, trumptarda ima svuda, i svuda je ista prica sa njima. 

 

 

Nije rec o akcijama u vezi Corone vec o tviter bulaznjenju Trampa.

 

Trumptarda ima svuda, ali ne zato sto ih Tramp insiprise pa drze njegove slike u spavacoj sobi, vec upravo obratno - u Trampa se polazu nade da skrsi novi svetski poredak. Evo, ovih par hiljada Nemaca sto se okupise danas u Berlinu, mislis da ce da ti kazu "Ovde smo jer je predsednik Tramp rekao...". Projekcija.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

 

Pa kako se ti klipani ne zapitaju sto vise nema tuberkuloze, velikih boginja, decije paralize..? 

 

Ne zapitaju se jer ih NEMA. Vrlo jednostavno.

 

Kad bi se ponovo pojavila, video bi kako bi antivakseri nestali u roku odo odmah.

Edited by Budja
Link to comment
38 minutes ago, Budja said:

 

Ne zapitaju se jer ih NEMA. Vrlo jednostavno.

 

Kad bi se ponovo pojavila, video bi kako bi antivakseri nestali u roku odo odmah.

 

Pa da ali pojavila se nova bolest koju jedino vakcina moze da iskoreni. Kako samo na sekund ne pomisle, aha, vakcina je iskorenila te i te bolesti pa ce i ovu, nego odmah bil Gejts 5g demoni chipovi.. 

 

Bice da je i do inteligencije

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

 

Pa da ali pojavila se nova bolest koju jedino vakcina moze da iskoreni. Kako samo na sekund ne pomisle, aha, vakcina je iskorenila te i te bolesti pa ce i ovu, nego odmah bil Gejts 5g demoni chipovi.. 

 

Bice da je i do inteligencije

Jbt, oni nisu nikad čuli za tuberkolozu... Prosto ne znaju da je to ikad potojalo... To hoće Budja da kaže, i ja se slažem...

 

Ljudi su uprkos gomili informacija, u stvari, izuzetno neobrazovani, u proseku...

Link to comment

ma ne umeju da procesiraju informacije, nedostatak kritickog misljenja, plus information overload i onda idu ka outletima koji nude laka i pitka resenja, zavere.

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbt, oni nisu nikad čuli za tuberkolozu... Prosto ne znaju da je to ikad potojalo... To hoće Budja da kaže, i ja se slažem...

 

Ljudi su uprkos gomili informacija, u stvari, izuzetno neobrazovani, u proseku...

 

Ima i toga, ali ima i ljudi koji su u fazonu, to su bile dobre vakcine jer su ljjdi imali dobre namere, a ovo sad su zle vakcine i hoce da nas cipuju. Cepanje. Iz prve ruke znam ovo

Link to comment
27 minutes ago, Tsai said:

 

Ima i toga, ali ima i ljudi koji su u fazonu, to su bile dobre vakcine jer su ljjdi imali dobre namere, a ovo sad su zle vakcine i hoce da nas cipuju. Cepanje. Iz prve ruke znam ovo

 

Ovu varijantu sam imao prilike cesto da cujem u Srbiji. "Nas su vakcinisali onomad, to su bile dobre vakcine, ove sada vakcine su skartovi, otrovi, izazivaju autizam i ovo-ono, cipovanje kurac-palac". Kao, nisu sve vakcine lose ali ja ovima na vlasti i ovima koji profitiraju od toga (tzv. farmakomafija) nista ne verujem, taj fazon. Kod nas se jos ipak pamte ne tako davna vremena kad se navelike umiralo od bolesti koje vakcine resavaju, pa otud i nekakva svest da vakcine generalno nisu lose, ali...

Dok sa druge strane na zapadu odbijanje vakcina medju antivakserima je apsolutno i bez ikakve ograde - vakcine su naprosto zlo i ne mogu niukakvoj varijanti da budu dobro. Jer, ne bi bog u svojoj beskrajnoj mudrosti i dobroti svetu doneo bolesti a da za to nema dobar razlog, i ko smo mi da se njemu mesamo u plan™? Pa onda iz toga izvedeno, ti sto guraju vakcine po difoltu moraju biti zli pa nam uvaljuju s njima autizam i cipovanja iz zelje da nas pomocu toga kontrolisu.

 

E onda kao rezultat svega toga dobijes situaciju da se pojavljuju novi slucajevi tuberkuloze i decje paralize, bolesti koje su se donedavno smatrale iskorenjenima.

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

 

Pa kako se ti klipani ne zapitaju sto vise nema tuberkuloze, velikih boginja, decije paralize..? 

ne mogu da zamislim teorije koje bi se pojavile da se velike boinje nedobog vrate.

 

nisu ni tuberkuloza ni polio bili iskorenjeni. jedino je variola iskorenjena u prirodi, posoji samo u laboratorijama. 

Link to comment
54 minutes ago, precog said:

ma ne umeju da procesiraju informacije, nedostatak kritickog misljenja, plus information overload i onda idu ka outletima koji nude laka i pitka resenja, zavere.

 

Ne slazem se. Teorije zavere nisu naglasene kod Mileta™ vec kod obrazovanih koji su presisali, a koji:

1. Umeju da procesiraju informacije.

2. Imaju kriticko misljenje

3. Information overload - to da

4. Kljucna razlika: Posto u domenu racionalnog i postojeceg logicki ne mogu da objasne neke fenomene, onda se ide ka teorijama zavere. Iz mog anegdotalnog iskustva oni koji su skloniji religiji i metafizici, skloniji su i teorijama zavere i Tesli. I pri tome misle da slede Serloka Holmsa, vidi kako sam lepo uklopio pojedinacne primere u 1 opste objasnjenje. Sve se slaze!

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Budja said:

 

Ne slazem se. Teorije zavere nisu naglasene kod Mileta™ vec kod obrazovanih koji su presisali, a koji:

1. Umeju da procesiraju informacije.

2. Imaju kriticko misljenje

3. Information overload - to da

4. Kljucna razlika: Posto u domenu racionalnog i postojeceg logicki ne mogu da objasne neke fenomene, onda se ide ka teorijama zavere. Iz mog anegdotalnog iskustva oni koji su skloniji religiji i metafizici, skloniji su i teorijama zavere i Tesli. I pri tome misle da slede Serloka Holmsa, vidi kako sam lepo uklopio pojedinacne primere u 1 opste objasnjenje. Sve se slaze!

meni ovo sto pises je enciklopedijska definicija nerazvijenog kritickog misljenja.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...