Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gledam snimak, šta je ono što svetli u ruci ubijenog posle rvanja sa policajcima? Jel on to oteo tizer i okreće prema njima prilikom bezanja? Ne vidi se dobro..

 

edit: sad gledam objasnjenje koji je postovala Mustang, jeste tizer

Edited by slow
Link to comment

PDu nije problem da isti taj tejzer koristi na trudnicama i invalidima, ali je odjednom dovoljno opravdanje za ubistvo kada se OKRENE, ne i iskoristi, na LEO.

 

Ne znam, nisam pametan da znam šta da odgovorim na takav manjak ljudskosti s tvoje strane. Znam samo da je cela ona sweet talking šarada bila build up za hapšenje.

 

Skoro je isplivao slučaj, pandur je otpušten s posla zato što je suicide by cop tipa pokušavao da smiri i odgovori od nauma. Pojavljuju se još jedna kola i istog trenutka drugi pandur izlazi iz kola i ubija osumnjičenog koji u ruci ima valjda nož ili palicu.

 

Zašto ovo spominjem - jer je postojao n-ti broj načina na koji su celu situaciju mogli da deeskaliraju, ali to ne da nije opcija, već je očigledno suprotno od onog što ih uče na kursevima i u stanicama. YOU'RE A PREDATOR seminar.

Legitimisali su ga, potvrdili vlasništvo nad autom. Mogli su ga lagano odvesti kući i zapleniti auto, od prijave bi mu ionako nikad više ne bi palo na pamet da DUI. Mogli su da urade toliko toga što ne uključuje naglo stavljanje lisica i zavrtanje ruke nakon uljuljkavanja u good cop priču. Sve ovo je toliko tužno jbt, a sve što ti imaš da kažeš je "justified". Sramota.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

zorglub mozes ti da pises jos 30 strana o ovome i mom misljenju. to nece apsolutno nista promeniti. sve je ovde po zakonu, niti sam ga pisala niti sam pandur niti sam se ikada opirala hapsenju pa ne znam kako izgleda takvo zavrtanje ruke. 

 

mogli su oni svasta pa nisu. i ovo je jedan od izbora, sta mislis da je pandur bas hteo da ga ubije?!?? juce sam bila na rucku kod prijatelja pa neki njihov prijatelj pati od ptsd, penzionisan pandur a mlad (oko 35) bio je pandur, ubio decka na poslu koji je potegao noz na njega...bio je cleared, ali ostavilo, izgleda dozivotnu, traumu na njega. sad odrzava camce. 

 

ja sam prva za to da se ulaze vise u panduraciju i njihovo obrazovanje i trening i da postoji otvorena komunikacija sa communities. 

 

 

ne znam dokle vise da vam

govorim da nisam ni republikanac ni demokrata....

 

izgleda da vi samo trazite nekog da mozete da bully, nemam drugog objasnjenja. ili da ste bas toliko ograniceni? 

 

 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

sve je ovde po zakonu

 

Po zakonu si pre 100 godina mogao da biješ ženu. Serem vam se u zemlju i zakone.

  • +1 2
Link to comment

da rezimiramo, za vas je (izuzimajuci mustang) sasvim u redu sa se bijes sa panduracijom, da se opires hapsenju, da otimas tejzer, da pucas iz istog, sve je to u redu i nisi kriv nizasta, ti si samo miran gradjanin koga su fasisticke svinje u plavom ubile zbog boje koze? vi ne vidite nikakav problem ovde osim kod pandura? da li ja vas dobro razumem?

 

Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

Mogli su ga lagano odvesti kući i zapleniti auto, od prijave bi mu ionako nikad više ne bi palo na pamet da DUI. Mogli su da urade toliko toga što ne uključuje naglo stavljanje lisica i zavrtanje ruke nakon uljuljkavanja u good cop priču. Sve ovo je toliko tužno jbt, a sve što ti imaš da kažeš je "justified". Sramota.

 

U Srbiji panduri voze pijane vozače kući?

 

Stvarno, kako ti je ovo palo na pamet?

Link to comment
59 minutes ago, Њујоркер said:

da rezimiramo, za vas je (izuzimajuci mustang) sasvim u redu sa se bijes sa panduracijom, da se opires hapsenju, da otimas tejzer, da pucas iz istog, sve je to u redu i nisi kriv nizasta, ti si samo miran gradjanin koga su fasisticke svinje u plavom ubile zbog boje koze? vi ne vidite nikakav problem ovde osim kod pandura? da li ja vas dobro razumem?

 

 

Sta pricas, bre, covece? Kad bi panduracija ubijala ljude za prekrsaje koje si naveo istrebili bi ljudsku rasu. Otkad je to postalo normalno da se opravdava policijsko ubistvo bas u svakom slucaju? Valjda u tim njihovim glasovitim treninzima postoji jos neki protokol za hapsenje osim da izvadis pistolj i pucas coveku koji bezi u ledja. Otac troje dece ubijen kao pas na ulici. Ljudsko bice. Ne znam sta da je radio pa svejedno ostavlja uzasan utisak, a nije uradio nista sto bi opravdalo da bude ubijen. Ako nista drugo iz ciste pristojnosti i empatije bi valjalo izbegavati da se iznose teze tipa - opirao se hapsenju, ubijen, ko ga jebe. Aman.

  • +1 2
Link to comment

jesi li ti uopste gledao snimak, ili pricas ovako napamet??? otac troje dece? a taj otac sto se mlati sa policijom je neki baja do jaja?

pa nije patrola izasla na ulicu tek tako, ajmo da nadjemo nekog crnca da ga ubijemo, sta pricas?

taj tvoj lik, da je mogao da dosegne do pistolja dosegao bi, ali nije, on je samo uspeo da dosegne do pandurovog tejzera i da ga iskoristi. zamisli samo belaja da je dosao do vatrenog oruzja.

ali to bi bilo ok, ko jebe pandure, sta se muvaju naokolo, i hapse...

Link to comment
2 hours ago, jorma shparga said:

sto vise citam ove rasisticke gluposti postaje mi jasno da je mustang u stvari ima iste fetise kao onaj debilko iz mone na twiteru.

jednostavno ima ljudi koje pasivni deo  golden showera pali i sta znam mozda je i ok omogucavati im zadovoljstvo ali posle izvesnig vremena svakao postane dosadno jbg...

elem 1 blokic:wub: za cop lovera

 

 

 

 

pa molim te, ako ti je postalo dosadno, i tebi tvojim hordasima: levom,maharaji, rodzeru, pbgd123, tsai.... stavite me na ignore.

 

ostavite me na miru, ocito nam se stavovi nikad nece poklopiti. niti vam se ikad prva obratim....o respektu prema sagovorniku,  (kao zenskoj osobi), da ne pricam.

 

samim tim se svaki put srozavate na nivo sisica. terate me da se spustam na vas nivo, samo mi se jos vise sve ogadi. 

 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment

Četvoro dece.

 

botxtBV.jpg

 

 

 

 

Quote

 

The Fulton County District Attorney criticized the police officers' handling of the fatal shooting of Rayshard Brooks in Atlanta on Friday and said that a decision on whether to bring charges could come around Wednesday.

"(Brooks) did not seem to present any kind of threat to anyone, and so the fact that it would escalate to his death just seems unreasonable," DA Paul Howard told CNN's Fredricka Whitfield on Sunday.
"It just seems like this is not the kind of conversation and incident that should have led to someone's death."

...

On Saturday, Atlanta Mayor Keisha Lance Bottoms said she did not believe Brooks' death was a justified use of deadly force.
"While there may be debate as to whether this was an appropriate use of deadly force, I firmly believe that there is a distinction between what you can do and what you should do," Bottoms said.

 

https://edition.cnn.com/2020/06/14/us/atlanta-protests-rayshard-brooks-sunday/index.html

Edited by vememah
Link to comment
2 hours ago, Њујоркер said:

jesi li ti uopste gledao snimak, ili pricas ovako napamet??? otac troje dece? a taj otac sto se mlati sa policijom je neki baja do jaja?

pa nije patrola izasla na ulicu tek tako, ajmo da nadjemo nekog crnca da ga ubijemo, sta pricas?

taj tvoj lik, da je mogao da dosegne do pistolja dosegao bi, ali nije, on je samo uspeo da dosegne do pandurovog tejzera i da ga iskoristi. zamisli samo belaja da je dosao do vatrenog oruzja.

ali to bi bilo ok, ko jebe pandure, sta se muvaju naokolo, i hapse...

 

Da, gledao sam snimak, tako da nema potrebe da zamisljam nista. Video sam tipa koji je u strahu krenuo da se opire hapsenju, oteo policajcu tejzer i krenuo da bezi. Od policajaca. Dakle, nije predstavljao nikakvu pretnju za njih. Sledece sto smo culi su pucnji iz pistolja. Valjda su morali da ustrele s ledja coveka koji bezi da ne bi popunjavali paperwork zbog ukradenog tejzera.

 

Toliko. A sad mrsh na ignore listu. Jasno mi je da postoje psihopate koji se loze na ubijanje ljudi ako to rade cike u uniformi ali nisam ocekivao da na ovom forumu citam jednog od njih.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne drzim stranu nego preporucujem - kod ovog lika (Tim) na ovom p/castu ili nekom drugom 'tu negde' - covek uredno ispricao kako se 'posluje' sa Policijom.

Stavish ruke na ledja da ti stave lisice i 'vozi mishko'. Ako krenes da objashnjavash da si nevin/zaluto i/ili krenesh da se chupash sa njima za pistolj, tejzer, bilo sta - imas dobre shanse da ne dozivish da o tome pricas unucima. Pomnoziti to sa 2 ili 3 u situaciji kakva je sada u amerikama...

K'o da niste jednom citali o slucajevima (ovo se sve desavalo u Australiji) da policija neselektivno/namrtvo roka po likovima koji 

a) imaju noz/ic i mashi istim,

b) deru se nekontrolisano™ na policajce

c) hoce (navodno) da ugrizu™...

Namrtvo. Bela policija, beli namrtvo oveno gradjanstvo, turisti na proputovanju...

U redovnim uslovima. Ovo danas u Amerikama je neredovno™ u najmanju ruku. 

Neko ce reci da su izasli u novinama (samo) zato sto su bili beli - sto je sasvim moguce. 

 

kod ovih 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...