Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

1 hour ago, Gandalf said:

Reufova (i Markova) logika je malo nategnuta ako se porede spomenici pojedincima poput Kolumba i npr. džamije. Ali je pitanje na mestu: osmanlijsko nasleđe su i janičari i robovlasništvo i ja lično. Pa sam ja to što jesam zahvaljujući "izdaji" koju su počinili moji preci.

 

Da, to je nesreca kad vozis gledajuci u retrovizor, svako ima neki svoj istorijski racun da svede.

Link to comment
4 hours ago, askeladden said:

Stanje redovno u Atlanti.Jos jedan crnac manje.

Ode pljeskoteka Wendy's

itjrFdL.png

 

Suzavac, palice, kamenice, topla noć u Atlanti.

Link to comment

zao mi sto je pandur dobio otkaz. nadam se da ce dobiti tuzbu. bio je justified shooting

 

law & order!

 

al bez jebenog, ne mogu da verujem, bas sam besna, potpisanog sporazuma da se stejtovima vraca odgovornost za zivotinje. pa sada na aljasci je dozvoljeno da se ubijaju bebe medveda! uzas uzas uzas. tramp potpisao juce valjda. da svi ti lovci na njih se medjusobno poubijaju.  to im zelim. zlo i naopako

 

 

Edited by mustang
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Btw, prva sezona Law&Ordera je primer kako u jednoj seriji treba da se obradjuje tema rasnih tenzija, kriminala i upotrebe oružja. Na samom početku ima epizoda kada žena ubije u metrou dva crnca, slučaj se u startu okarakterise kao samoodbrana jer jedan od momaka ima dosije. Onda kreće ceo razvoj slučaja i sve pozadine koje isplivavaju. Law & Order je bila zakon serija u početku. 

Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Btw, prva sezona Law&Ordera je primer kako u jednoj seriji treba da se obradjuje tema rasnih tenzija, kriminala i upotrebe oružja. Na samom početku ima epizoda kada žena ubije u metrou dva crnca, slučaj se u startu okarakterise kao samoodbrana jer jedan od momaka ima dosije. Onda kreće ceo razvoj slučaja i sve pozadine koje isplivavaju. Law & Order je bila zakon serija u početku. 

Kad trampara tvituje "Law and order" vise se misli na stop and frisk i no knock raids. No knock raids su najveci razlog ubistva nenaoruzanih ljudi, mislim. Sramota za drzavu koja kao ima 4-ti amandman. 

Link to comment

Ma znam na šta misle ti mentoli, ovo je čisto preporuka za seriju iz 1990. godine (respect) koja je uradjena po vrhunskim standardima kad su ove aktuelne stvari u pitanju. 

Link to comment

misli da napiše nešto kontroverzno i da isprovocira nekoga. pozvoni i pobegne

 

naravno da ni u jednom univerzumu ne može da bude justified ubistvo nenaoružanog civila, samo zato što beži. to bi i u ratu bio ratni zločin, a ne u sred grada iz čistog mira

 

 

  • +1 2
Link to comment

evo @zorglub detaljan opis i video snimak iz vise uglova

 

 

 

 

 

a ti levi, ti na ppp samo podjebavas ljude, ne secam se da si ikada nesto smisleno napisao. odjebi od mene vise. po milioniti put ti ponavljam. 

 

 

Edited by mustang
  • Hvala 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...