Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

6 minutes ago, Joe D said:

Ne brate, nisu predvideli da ce bas taj i taj virus ove godine da uradi bas to. Ali ideja da je ovo 21. vek i da niko nije ocekivao spanku inkviziciju pandemiju koja je u stanju da napravi havariju u danasnjem svetu je besmislena. Ljudi posvecuju zivote istrazivanjima takvih stvari. To sto niko to ne jebe dok se ne desi, ne znaci da niko nije bio upozoren sta ce da se desi pre ili kasnije. 

 

I naravno da je glavna majmuncina u ovoj prici ukinula pre godinu i po dana telo koje se bavi reakcijom na pandemije zarad rasterecivanja budzeta.

 

i prethodna majmuncina je zevala na casu...

 

 

Link to comment
10 minutes ago, mustang said:

 

i prethodna majmuncina je zevala na casu...

 

 

tebi izgleda jos nije jasno kakav degenerik ti je predsednik

 

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

i onaj bolid od blumberga, ne izlazi mi covek iz glave...mogao je da po milion svakom amerikancu i baksis da mu ostane i svi da budu srecni...glasala bih odmah za njega

:isuse:

 

Imaš sad na RTSu matiš za osnovnu školu, obnovi malo...

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

:isuse:

 

Imaš sad na RTSu matiš za osnovnu školu, obnovi malo...

 

Pustite ženu, nije ona to izmislila nego je televizor po običaju lagao.

 

 

Podeliš 500 miliona na 300 miliona i dobiješ ~1 milion, makes perfect sense.

Link to comment

Rand Paul hteo da im ubaci amandman u BIll od 1 triliona, da završe sve operacije i trošenje para u Avganistanu :laugh:

 

Plaču i Republikanci i Trampov drugar iz Bruklina Čak Šumer za ovu nečuvenu zlouptrebu Senata u teškim trenucima.

Link to comment

ne znam sta se slazes sa njima....al whatever :D

 

nasO bill gejts da popuje, isti koji govori da smo overpopulated i cija je firma konstantno opstuzena za monopol around the globe. 

 

ili sto mi matematika "losa"....pa da ih sve pljunes u dnc za sve nepravde i promene da mucena tulsi ne izadje pred oltar. go fuck yourself (ne ti indy, nego dnc)

 

cekajte samo biden kad izglasa hilari za VP a posle ode u penziju jer nije prosao medicinski pregled pa hilari pritisne establishment da bude potus. 

pa naravno da je tramp kao takav bolji od nje milion puta. fakin zlo nikada da vise ne bude u moci i da je judicial watch zakuca iza resetaka.

 

obama postao paraja a umrlo oko 10K ljudi, dece included! a ovaj chinese viruse ubija uglavnom starije ili vec obolele i to u daleko manjoj meri iako je zarazenost njima mnogostruka veca. you do the fucking math. 

 

mi nismo u lockdown, ali kao da jesmo. ljudi su sad bas disciplinovi, niko nigde ne izlazi, meni dokurcilo vise, cini mi se da sam najvise najpolju, sto zbog kuceta sto zbog posla..... ali svuda prazno.  nema saobracaja.....skroz okej za sada. 

Edited by mustang
Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

ne znam sta se slazes sa njima....al whatever :D

 

 

 

Pa, ovo što pišu iznad, osim što su tebe napenalili (pošto mislim da nisi sasvim u krivu... a cenim i da ti je ovo za blumberga bio štos, a ne egzaktna nauka.)

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...