Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

to je ono sto tim ljudima treba, da bacaju pare na besmislene sudske postupke koje nema sanse da dobiju. a cak i da dobiju, za sve ostale i sve buduce zrtve to ne moze da bude od pomoci, naprotiv.  

Link to comment
On ‎12‎.‎11‎.‎2019‎. at 20:22, Joe D said:

to je ono sto tim ljudima treba, da bacaju pare na besmislene sudske postupke koje nema sanse da dobiju. a cak i da dobiju, za sve ostale i sve buduce zrtve to ne moze da bude od pomoci, naprotiv.  

Stvarno mislis da bolje od njih znas sta im treba?

 

Link to comment

jebo lud zbunjenog

 

prolazim danas sunsetom, beskucnik ide u gacama, kisobranom (przilo sunce danas, pocrkasmo od vrucine)  i dve kese stvari. zaustavlja se policijski auto, izlaze dva pandura i zovu ovog po imenu! douglas

 

ej douglas obuci sortc, ne mozes tako da ides ulicom vec smo pricali o tome...majko mila 

 

on stoji onako izgibljen, lud, oni navukose rukavice,ispreturase mu kese i izvukose neke bermude. a onda mu pomogli da se obuce

 

i ovo danas na tweeteru 

 

 

92EFC443-70E5-48E2-A2E0-44FF9911DB5C.jpeg

Edited by mustang
Link to comment

danas pune ruke posla za weho i lapd officers ko sta radi isli i oblacili beskucnike, razgolitili se, goli (sa sesirima na glavi uglavnom)...33C bilo do pre sat vremena. 

 

mogu samo da zamislim turistu iz ohaja dok ovaj seta ko od majke rodjen po ulici :D:isuse:

 

 

Edited by mustang
Link to comment

venice, hollywood, west hollywood (odvojen grad u sred LA, kao sto je Beverly Hills-ali tamo je zabranjeno beskucnicima), downtown su najvise pogodjeni pa tek onda santa monica (uglavnom oko SM pier i promenade, turisticka mesta)

 

met je svuda, totalna epidemija. svi su postali zombiji

 

problem besckucnika je:

met na svakom koraku dostupan

hapse se samo ako su agresivni, ili radnja pozove. policija ih uhapsi, sud ih pusti jer su zatvori prebukirani

ne postoji ludara gde mogu da budu zatvoreni i kontrolisani. svi na metu, ne mogu se vratiti u normalnost, prosto im to govno sprzi mozak, postanu paranoicni i samim tim agresivni

kalifornija ne dozvoljava zatvaranje osoba osim ako ne cine stetu sebi (tipa gladuje). 

 

bolnice za mentalne bolesti (policijski code 5150) rade ko na traci, primaju i pustaju posle tri dana. 

 

juzna kalifornija je posebno privlacna zbog klime. 

problem je sto progresivna kalifornija u zelji da da coveku apsolutnu slobodu volje ujedno ugrozava “tankim” zakonima slobodu kretanja normalnog stanovnistva. ja bez pepper spray nigde ne idem i uvek sam obazriva, narocito kada setam kuce. nikad ga nisam jos upotrebila, nekako beze od mene kad podviknem i nadam se da necu morati ( pre neki dan sam imala okrsaj sa jednim, drao se da ce da me isece na komade, morala sam da podviknem iz pethin zila da prestane da me prati i da odjebe...gledajuci ga u oci...bio je na par metara od mene u sred bela dana...lud ludcat...mislim da bih ga ubila na licu mesta od besa)

 

weho je posebno odvratan. nocu je meka i medina za gej populaciju i turiste, svaka noc prodje u odvratnim prizorima. sa sve klosarima ali politicka elita weho-a se konstantno pravi luda i picani medijski kao da je mykonos. 

 

hollywood ima problem sto je opet turisticko mesto i policija nema pravo da ih tera osim ako se neko sranje ne desava. al zanimljivo je da nisu nisu klosari glupi. ne idu u istocni holivud, koji je pod nadzorom bandi (mada ja nikad ne bih rekla, malo losije izgleda od holivuda ali je isto selo. a taj istocni holivud je mozda 10ulica/blokova od mene. 

 

pre par godina sam videla mladica, fini obucenog, cistog, sedi na parkingu i ladno sebi u venu sprica heroin. 

a u mom parku gde kuce vodim, bukvalno pored decijeg igralista, dva popodne klosar isto sebi ubrizgava neko govno. hollywood police station na dva bloka odatle, plus park ima kamere! izasla na ulicu da zaustavim prvog pandura. stoka stoka stoka. 

 

jos je veca tragedija sto sam za 10 godina videla takve talente i prijatelje koji su se navukli na meth i sve im otislo u kurac. od brakova, dobrih poslova pa nadalje. 

 

u dtla ulozise bilione, nove zgrade, cuda, muda a onda odes 3 ulice juznije, san pedro i los andjeles avenija, majko mila.  skid row se multiplicirao po blokovima

ladno su imali epidemiju tifusa!!!!

 

fakin neoliberali i njihova progresivna politika. povraca mi se od toga. ljudskoj rasi treba celicna ruka

Edited by mustang
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...