Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Festival neoliberalizma na esidu. Sjajno napisan tekst, oprostiću Džejmi što radi za onog smarača Sidera.

Quote

 

And then, just like that, we were ready for Chillary, queen diva, lover of hot sauce, OG abuelita, the screen onto which so many foot soldiers of #theresistance project their hopes and fears to this day. “I’m with her! I’m with her!” chanted an excited group of women from the stands. Dressed in the flowing robes of a cult leader newly beatified by a year-long silent retreat, she appeared from on high to deliver her underwhelming gospel – in conversation, of course, with OZY investor Laurene Powell Jobs, widow of Steve.

 

The theme of the sermon was Russia. Specifically: How Russia staged a coup against our rightful Queen in favor of a crude (and legitimately worse) interloper...

 

 

Link to comment

...don't go around shoving people, because even if you may have justification on your side, you don't really know who you're dealing with. Maybe the guy you're dealing with is the "shove back" kind of guy, or maybe he's the "shoot you where you stand" kind of guy.

In other words, you control your own actions and no one else's...

 

@189- prema tome, drzi se dobronamernih saveta belaca i bices ugl. ok:nobles:

Link to comment
5 hours ago, Krošek said:

...don't go around shoving people, because even if you may have justification on your side, you don't really know who you're dealing with. Maybe the guy you're dealing with is the "shove back" kind of guy, or maybe he's the "shoot you where you stand" kind of guy.

Ovo je razlog zasto u Teksasu ljudi retko trube u saobracaju, cak iako se ne pomeras a zeleno svetlo ti se smesi u lice. Pomislio bi covek, ljubazni neki ljudi, a ono medjutim...

Edited by ObiW
Link to comment

pa dobro to i jeste neka prava amerika kakvu zamisljamo. labavo povezani samodovoljni pojedinci koji su spremni na krajnje nasilje u odbrani svoje privatne teritorije. razumljivo je da konzervativci vuku drustvo u tom pravcu, odnosno da stvaraju privid imanja stvarne volje da to bude end-state americkog drustva jer je to ugradjeno u americki mit postanka i dalje ima dovoljan belaca kojima to pritisce dugmice. na stranu sto se sve to odnosi na ruralne stanovnike (koji su vec izdignuti kao neki polubogovi u njihovom izbornom sistemu i u tretmanu koji dobijaju od drzave, npr oni bundy pobunjenici), a nikako na urbane. nema lepog odgovora na to. ima samo ruznog.

Link to comment

svaki put kad vozim bicikl po lepoj senovitoj stazi koja prolazi pored streljane iz koje se cuje iritirajuca pucnjava zapitam se koliko skucen mozak treba imati pa umeti uzivati i relaksirati se uz pucnjavu u mete.

preko puta biznis parka u kome mi je firma takodje postoji streljana za relaksaciju. na svu srecu ne cuje se pucnjava.

to sve u srcu Massa.

 

 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, 3opge said:

svaki put kad vozim bicikl po lepoj senovitoj stazi koja prolazi pored streljane iz koje se cuje iritirajuca pucnjava zapitam se koliko skucen mozak treba imati pa umeti uzivati i relaksirati se uz pucnjavu u mete.

preko puta biznis parka u kome mi je firma takodje postoji streljana za relaksaciju. na svu srecu ne cuje se pucnjava.

to sve u srcu Massa.

 

 

 

 

 

 

 

 

nervozan? opet  hemoroidi proradili...

 

 

Edited by mustang
Link to comment
9 minutes ago, mustang said:

 

 

 

nervozan? opet  hemoroidi proradili...

 

 

samo da se ispravim, treba biti totalni degenerik pa uzivati u pucnjavi.

 

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

samo da se ispravim, treba biti totalni degenerik pa uzivati u pucnjavi.

 

 

kaze jedan matori isprdak koji ujutru mrzi sebe a uvecce zene. 

Link to comment
14 minutes ago, mustang said:

 

kaze jedan matori isprdak koji ujutru mrzi sebe a uvecce zene. 

slusaj majmunice, zaista ne znam sta te tacno svrbi pa me konstantno uhodis sa svojim maloumnostima iako te nikada nisam dotakao ni dugackim stapom u rukavicama.

 

 

 

Link to comment

zar nisam magarac? 

 

moj problem sa tobom je dugogodisnja nevaspitanost i agresivno vredjanje i obracanje zenskom rodu. a i ostalima. a bez zajebancije, maksimalno ignorisem tvoje postove upravo da ne dodjem u situaciju da se prepucavam sa tobom...al sta cu kad izazivas :D

 

 

na zalost, nazivati nas degenericima jbga...nisam uspela da se suzdrzim. 

 

mozes samo da sanjas da me (ne)dotaknes.... 

Link to comment

meni je deplasirano ulaziti u privatne zanimacije u cetiri zida kao sto je gadjanje u streljani. meni su pistolji zanimljivi kao naprave iako nisam korisnik™, skupa sa raznim drugim napravama.

 

ja naprimer volim da isprobavam najrazlicitiji softver i da gledam kako radi iako ga nikad necu ozbiljno koristiti. neko voli hardver koji kaze BAM. potpuno razumem u sustini...

Link to comment
2 hours ago, Krošek said:

meni je deplasirano ulaziti u privatne zanimacije u cetiri zida kao sto je gadjanje u streljani. meni su pistolji zanimljivi kao naprave iako nisam korisnik™, skupa sa raznim drugim napravama.

 

ja naprimer volim da isprobavam najrazlicitiji softver i da gledam kako radi iako ga nikad necu ozbiljno koristiti. neko voli hardver koji kaze BAM. potpuno razumem u sustini...

Да, само што тај хардвер што учини БАМ има способност, тачније намену да убија људе.

Дивити се техничким решењима, ингениозности и - зашто да не - креативности је ОК, али то се може из сваког озбиљнијег алманаха или часописа.

Баратање, ложење на оружје, нарочито у последњих година метастазираним стрељанама је по правилу знак да нешто није у реду, да се ради о истеривању неких сасвим другачијих мотива па и фрустрација.

Обашка што се од хардвера врло ретко или никако не користе спортски модели намењени искључиво спортском, такмичарском гађању, него по правилу фенси модели, статусни симболи реда Аудија, Бенџе, Мерцедеса, џипова...

Све у свему, смрди то на далеко, а уфати се око разумевања те делатности је јалов посао.

Оружје је у сваком облику одвратно и треба га избегавати, баш као и ликове који би о њему да серу сатима.

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...