Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Naručio bih kombinovani frižider do 30k.Što sam čitao po internetu od tih jeftinijih najpouzdaniji je Beko.I ovde ih je neko pohvalio

Kupovao neko skoro imali koji savet?

 

Još nešto,pročitao sam da neki modeli prestaju sa radom kada se temperatura spusti ispod 10-15C,proizvođači retko naglase taj podatak,koliko je to realan problem 

i da li je neko naleteo na takav model.Meni friz stoji u hodniku tako da je preko cele zime nekad hladnije nego napolju 

 

Da li je kome poznat ovaj prodavac -Kondor As

 

https://kondoras.rs/outlet/kombinovani-frizideri/30

Link to comment
  • 2 months later...

Koje su prednosti a koje mane sporeta sa ravnom plocom? Treba da kupim novi sporet, mozda treba da probam i taj sa plocom, :nobles: nisam pametna.

Pre par godina kad je pegla crkla resila sam da zivim ludo i brzo i kupila peglu na paru i ostala ziva, taj sam tip ... Ne volim promene ali volim prednosti novih tehnologija blah blah ...

Kupujem nesto jeftinije, koju god opciju (ringle/ploca) da izaberem.

Link to comment

Koliko sam shvatio, indukcija je najbliza onoj "brzini" koju ima sporet "na gas", sto je meni super odlika...

Ja jedino kad vidim malo se uzentam da cu da slomim onu staklenu povrsinu, to mi ko oni stocici od stakla , znam da je to debelo i da nema sanse ali mi uvek to u glavi...

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koliko sam shvatio, indukcija je najbliza onoj "brzini" koju ima sporet "na gas", sto je meni super odlika...

Ja jedino kad vidim malo se uzentam da cu da slomim onu staklenu povrsinu, to mi ko oni stocici od stakla , znam da je to debelo i da nema sanse ali mi uvek to u glavi...

Treba baš da se pomučiš da je slomiš...

 

Inače, ja je koristim kao nastavak radne površine, što sa običnim šporetom nema šanse...

Link to comment
39 minutes ago, mirjam said:

Koje su prednosti a koje mane sporeta sa ravnom plocom? Treba da kupim novi sporet, mozda treba da probam i taj sa plocom, :nobles: nisam pametna.

Pre par godina kad je pegla crkla resila sam da zivim ludo i brzo i kupila peglu na paru i ostala ziva, taj sam tip ... Ne volim promene ali volim prednosti novih tehnologija blah blah ...

Kupujem nesto jeftinije, koju god opciju (ringle/ploca) da izaberem.

mislim da je nešto brži od klasičnih ringli, lakši za održavanje...

 

a o izgledu je izlišno govoriti, jer ukusi i različitost

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koliko sam shvatio, indukcija je najbliza onoj "brzini" koju ima sporet "na gas", sto je meni super odlika...

Ja jedino kad vidim malo se uzentam da cu da slomim onu staklenu povrsinu, to mi ko oni stocici od stakla , znam da je to debelo i da nema sanse ali mi uvek to u glavi...

tako je

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 lakši za održavanje...

 

To nisam znala. Uvek mislim ako mi nesto iskipi sta cu onda? :laugh:

Jel se ne zalepi ponesto na tu plocu pa je onda problem?

 

 

34 minutes ago, renne said:

Ako kupuješ indukciju, brzina je velika predos'

Ali posuđe mora biti "namagnetisano"

 

Indukciju cu u nekom sledecem zivotu. :isuse: to mi je za sad previse

Zbog posudja i pretpostavljam cene, nisam to ni planirala, i ova obicna ravna mi je onako, futurizam ...

Edited by mirjam
Link to comment

Ne treba da je namagnetisana, nego da u sebi ima određen procenat gvožđa, da se magnet lepi za nju.

Uzmeš magnet sa frižidera pa proveriš :happy:

 

Obično imaju i oznake na dnu za koju vrstu kuvanja su pogodne:

ThRCh0h.png

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...