Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

3 hours ago, Lezilebovich said:

Da li je neko skoro kupovao frižider ili mašine za pranje i sušenje vesa, da udeli neku preporuku? 

 

Ja sam rizikovao pa kupio siemens polovnjace sa nekom malom garancijom. Rade super za sada

Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

Da li je neko skoro kupovao frižider ili mašine za pranje i sušenje vesa, da udeli neku preporuku? 

 

 

Ja uzeo friž Beko, malo je reći da sam prezadovoljan. Posle toga i peglu Beko (keva prezadovoljna :D), a u nekom narednom periodu ću i njihovu veš mašinu, nekako mi baš ulivaju poverenje.

Link to comment
4 hours ago, Lezilebovich said:

Da li je neko skoro kupovao frižider ili mašine za pranje i sušenje vesa, da udeli neku preporuku? 

 

 

Frizider Indesit i Gorenje ves masinu. Za masinu sam naknadno pronasao ovde da se valja izbjegavati Gorenje, a Indesit friz (oko 380€) su svi preporucili.

Link to comment

Da proširimo na šporete: kol'ko je jeftinije/isplativije kuvanje na plinu od kuvanja na struju?

Jel' ima plinskih rerni, il' je kombinacija gore plin, rerna na struju?

Neke preporuke?

 

Link to comment

Beko sporet, trosim na plin 10€ svakih 2-3 mjeseca, nas 4. Rerna je na struju, ali toliko toga se moze spremiti u voku npr.. Sporet je star 12 god i samo sam jednom zamijenio grijace na obe ringle.

Link to comment
1 hour ago, Skyhighatrist said:

Da proširimo na šporete: kol'ko je jeftinije/isplativije kuvanje na plinu od kuvanja na struju?

Jel' ima plinskih rerni, il' je kombinacija gore plin, rerna na struju?

Neke preporuke?

 

Meni indukciona super... Doduše, ja nikad nisam koristio plin, pa ne znam kako je sa njim, ali ovim sam oduševljen...

Link to comment
Ima neko iskustva sa onim robotićem?
Cene sad već užasno variraju, od nekih 30 do 500, 700, 800 jura za IRobot. Vredi li to?
Meni vredi, samo treba da se navikneš...
Mislim da ima posebna tema kad sam ja pitao, ljudi odgovarali...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, radisa said:

Meni indukciona super... Doduše, ja nikad nisam koristio plin, pa ne znam kako je sa njim, ali ovim sam oduševljen...

Koju imate indukcionu ? I to mi je na listi :D

Link to comment
54 minutes ago, Lezilebovich said:

Koju imate indukcionu ? I to mi je na listi :D

Neki no name rešo sa dve ringle, doneo komšija iz Beča, sa pijace, polovno... :) Radi kao zmaj...

 

Planiramo da renoviramo kuhinju, pa cemo se verovatno otvoriti za neki Bosch.... 

Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Mislim da ima posebna tema kad sam ja pitao, ljudi odgovarali...

Pronašao, hvala

Čini mi se da ću kupiti i da treba da košta oko 2 glave, bumo videli, da malo uđem u problem.

 

 

10 hours ago, Skyhighatrist said:

Da proširimo na šporete: kol'ko je jeftinije/isplativije kuvanje na plinu od kuvanja na struju?

Jel' ima plinskih rerni, il' je kombinacija gore plin, rerna na struju?

Neke preporuke?

 

Imam ja, isplati se, mada je još bolje za ljude koji koriste centralni gas.

Imamo i rernu na plin, ali je ne koristimo jer troši čudo plina i vrlo teško se kontroliše temperatura. Ne preporučujem.

Link to comment
Imam ja, isplati se, mada je još bolje za ljude koji koriste centralni gas.
Imamo i rernu na plin, ali je ne koristimo jer troši čudo plina i vrlo teško se kontroliše temperatura. Ne preporučujem.
E gvirni da na Aliju ima te četkice i delovi koji se "troše" [emoji6]



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...