Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

To ima smisla, ja prelazim tamo od 01.10., ne bi trebalo da bude opakih vrucina posle toga.

Uuu pa brate... Lagano onda. Vrebaj čišćenje magacina, popuste, razne petkove itd...

A i taman ćeš da vidiš kakvo je grejanje [emoji6]

I dobrodoșao u blokove!

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

ne bacaj onda novce na inverter 12ica bi trebalo da može da pokrije do 60, kod mojih je tukla za 90 kvm i postizavala je uz disciplinu ukućana

 

za te manje klime je jako bitno gde se pozicionira. idealno bi bilo u hodnik(al je to ugl teško izvodljivo) ili negde odakle može da baca ka većini prostorija

Link to comment
On 31.7.2019. at 12:02, Valkyrie said:

Ima li neko štapni usisivač? Da li su oni po efikasnosti slabiji od klasičnih ili ne?

 

Tema bi trebalo da se zove Bela tehnika i mali kućni aparati, me thinks. 

stapni 2 u 1 usisivac na baterije je mnoooogo dobra stvar! ja uzeo na popustu neki od 18k, a ima ih od 12k pa uzbrdo.

Link to comment
3 hours ago, Grunf said:

stapni 2 u 1 usisivac na baterije je mnoooogo dobra stvar! ja uzeo na popustu neki od 18k, a ima ih od 12k pa uzbrdo.

Hvala, ovaj moj sadašnji kao da je čuo da mu se sprema lapot pa sad nešto ekstra radi, usro se ko zub kod zubara. 

Link to comment
  • 2 months later...
1 hour ago, April said:

Ima neko iskustva sa onim robotićem?

Cene sad već užasno variraju, od nekih 30 do 500, 700, 800 jura za IRobot. Vredi li to?

to imala moja podstanarka

ćoškovima nisam bila oduševljena :D

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...