Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Eto ti sad. Moja sudo se pokvarila posle 11 god. Popravljena i otisla u jednu vikendicu, a imam za ves od pre 3 i nemam zamerke uopste :huh:

I nadam se da ce tako i da ostane :dry:

Link to comment

Moja verna Indesit veš mašina (u upotrebi već 14 godina, za to vreme menjan samo "kompjuter", počeo da zeza jedno 2 godine nakon isteka garancije), me je nakon pranja dočekala sa sva tri svetla uključena. U uputstvu ne piše ništa na tu temu, ima samo troubleshooting instrukcije ako neka od tih svetala blinkaju, što ovde nije slučaj... Isključio iz stekera kabal, očistio filter... videćemo da li će se ponavljati...  No, u svakom slučaju nije loše vreme da pogledam ni šta se nudi na tržištu novih veš mašina... I tako gledam ja danas, i vidim da su za neke slične features (6-7 kg veša, centrifuga 1000-1200, da ima odloženo, da ima brze programe, da bude par cm plića od standardnih 60cm... da ima neku solidnu garanciju...) i Indesit i Beko tu negde slični s cenama. Pa se dvoumim. Indesit je eto služio mehanički celih 14 godina i osim tog peha sa kompjuterom ništa drugo nisam morao da intervenišem. Beko čujem da hvale kao best buy ali nisam imao ličnih iskustava. Da li je neko ponosni vlasnik Beko veš mašine i kako je zadovoljan?

 

Edited by JakeBlues
Link to comment

I ja mislim da je sve isto sranje i kako ti se zalomi.

 

Sve sto ljudi mogu da ti kazu je njihovo ograniceno iskustvo. Komsija je pizdeo na LG masinu i u jednom trenutku rekao "nikad vise LG!". I posto i nama treba masina, kaze zena zbog toga "ne bih LG". I onda je pricala s nekim drugim, koji rece da ima LG i da je bas super. Ali i to dok se ne pokvari 3 dana posle roka, onda ce super opet postati sranje.

Link to comment

Verujem da su i LG i Samsung odlične mašine, ja samo nekako imam blagu bojazan (možda neopravdano) da im dostupnost rezervnih delova a i majstora koji to umeju da poprave i van garantnog roka nije kao za Indesit, Beko ili Gorenje. 

Link to comment

Ima li neko štapni usisivač? Da li su oni po efikasnosti slabiji od klasičnih ili ne?

 

Tema bi trebalo da se zove Bela tehnika i mali kućni aparati, me thinks. 

Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Ima li neko štapni usisivač? Da li su oni po efikasnosti slabiji od klasičnih ili ne?

 

 

Dajsonovi V10 i V11 Absolute modeli su bolji od verovatno bilo kog klasičnog usisivača, ali naravno koštaju boga oca

 

Link to comment

*osopo

 

Istraživao sam materiju pre par meseci i većina rivjuova i testova je stavila V10 na prvo mesto kućnih usisivača (to je bilo pre pojave V11).

 

Link to comment

Pa hvala :D

Sad da sačekam sledećeg pomagača sa "Rainbow je ipak najbolji, kupi i ne misli". 

Meni, bre, treba običan komercijalni usisivač, da usisava "mace" od prašine, mrve i moju kosu. Nemam kućnog ljubimca, tepihe i sl. 

Link to comment

slabiji su od klasičnih ali pošto nemaš tepihe verovatno bi ti bio dovoljan i štapni.

imaš relativno pristojne za cca 200€.

ja merkam dajson ali mi finansijski savetnik sugeriše da povučem ručnu.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...