Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Pumpa bi trebala da pisti kao kad ležaj točka ode, struže, bučno je i neprestano. Tako da vjerovatno nije pumpa kod vas, neki elektronski zajeb vjerovatnije.

Link to comment

@kipo update: bio malopre i kao elektronika je kao sto si ti rekao. nece moci danas, nego ce da zove ovih dana coveka koji to radi. ne greje vodu program.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Preporuka za frizider+zamrzivac do 250€

Da si odgovorim nakon guglanja i pozivanja majstora.. U tom cjenovnom rangu nema nista provjereno pouzdano i kvalitetno (naravno), a da li Beko ili Gorenje i sl, potpuno je svejedno, 

Link to comment

Nije potpuno svejedno. Imam informacije od ljudi koji rade po servisima, na reklamacijama i sl, gorenje se raspada i ima neki nenormalan procenat kvarova. Beko, situacija totalno drugačija tj mnogo bolja, te zato ja kupio frižider Beko, a i sledeće ću šta god to bilo, nekako imam poverenja, bem li ga.

Link to comment
Nije potpuno svejedno. Imam informacije od ljudi koji rade po servisima, na reklamacijama i sl, gorenje se raspada i ima neki nenormalan procenat kvarova. Beko, situacija totalno drugačija tj mnogo bolja, te zato ja kupio frižider Beko, a i sledeće ću šta god to bilo, nekako imam poverenja, bem li ga.
I meni otprilike rekli isto, kad sam se raspitivao za klime.
BTW, Gorenje je sad Hisense?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...