Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, Tihajeza said:

Par stranica gore sam preporučila Moći upravo ovu. Najtiša mašina na svetu, bukvalno stojiš pored nje, i ne čuješ da radi, a mašine za suđe baš znaju da treskaju i lupaju.

 

Da, moze da bude korisno da se procita topik pre nego sto se postavi pitanje :D

 

Hvala. 

 

Ovo za tisinu moze da bude bitno jer ce masina biti na zidu spavace sobe. Sa druge strane zida, naravno. :fantom:

Link to comment
36 minutes ago, Moća said:

Ja jos nisam kupio masinu :isuse: meni je prostor za masinu jako ogranicen i zbog toga bih morao da idem u radnju i konkretno izmerim masinu da bi video da li se uklapa a za to nikako da nadjem vremena.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

E Jbga Moćo svaki model na sajtu proizvođača ili prodavca ima dimenzije, svesni su i oni šta je ljudima bitno 😉 

Link to comment

Meni su skrenuli pažnju da utičnica ne bude direkt iza mašine, ako postoji problem sa centimetrima u kuninji. Jer utikač od mašine onda uzme koji centimetar - nije kao kod frižidera ili šporeta, na primer, koji imaju druge delove da prave otklon od zida i koji onda ulaze u dimenziju uređaja.

Edited by pacey defender
Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Meni su skrenuli pažnju da utičnica ne bude direkt iza mašine, ako postoji problem sa centimetrima u kuninji. Jer utikač od mašine onda uzme koji centimetar - nije kao kod frižidera ili šporeta, na primer, koji imaju druge delove da prave otklon od zida i koji onda ulaze u dimenziju uređaja.

A misliš kao oni "odbojnici" koje frižider ima?

Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

Meni su skrenuli pažnju da utičnica ne bude direkt iza mašine, ako postoji problem sa centimetrima u kuninji. Jer utikač od mašine onda uzme koji centimetar - nije kao kod frižidera ili šporeta, na primer, koji imaju druge delove da prave otklon od zida i koji onda ulaze u dimenziju uređaja.

 

Ma stavi je gde god hoćeš/možeš. Eventualno zaštiti od neočekivane vode.

 

Na naponske kablove se lože samo audiofili.

Tu već ima smisla, mogu reći.

 

Kod kućnih mašina ne.

Link to comment
8 hours ago, pacey defender said:

Meni su skrenuli pažnju da utičnica ne bude direkt iza mašine, ako postoji problem sa centimetrima u kuninji. Jer utikač od mašine onda uzme koji centimetar - nije kao kod frižidera ili šporeta, na primer, koji imaju druge delove da prave otklon od zida i koji onda ulaze u dimenziju uređaja.

izvadiš lepo žice i iz utikača i iz utičnice, direkt ih spojiš, pokriješ maskom i gotova priča

Link to comment
48 minutes ago, aram said:

izvadiš lepo žice i iz utikača i iz utičnice, direkt ih spojiš, pokriješ maskom i gotova priča

I oprostis se od garancije. 

Link to comment
11 hours ago, pacey defender said:

I oprostis se od garancije. 

 

Onda pre ugradnje skineš utičnicu na zidu, i na njenom mestu direktno spojiš produžni kabl (npr. pomoću luster kleme koju staviš u doznu). Sve to prekriješ maskom. Produžni kabl neka bude dugačak metar i po i na kraju neka ima utičnicu. Produžni pomeriš tako da ne smeta kada se mašina uglavi, i onda normalno spojiš utakneš kabl od mašine u utičnicu produžnog.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Da se pridruzim i ja... meni treba 9000btu...  preporucivali mi Midea, ali ja bih nesto malo jeftinije, posto je u pitanju spavaca soba.

 

Gledao sam svasta nesto, a ispod 24000 dinara sam nasao Beko, Tesla i Vox...i tu mi BEKO uliva najvise poverenja... ili da ipak dam 30.000 za Midea 9ku?

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...