Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

za mašine za sušenje veša, sjajne su, predivne, uz samo jednu opasku, nikad ne pustiti da se veš ohladi u mašini za sušenje 

pošto ona završi sa radom. to se više nikad ne može ispeglati, a ako se izvadi toplo iz mašine i pakuje nema potrebe za peglanjem

Link to comment

Prvo sam mislio Beko da uzmem ali trazim bas kombinovani od 50cm a tu oni nemaju neki izbor. Mislim nema genaralno neke ponude u tom segmentu :) Hansini su jos pride od inoxa sto mi je i vizuelno lepse.

Link to comment

Jel normalno da se kod inox sporeta onaj deo iznad rerne gde su dugmad za podesavanja zagreje toliko da je prevruc na dodir (posle nekih 20min na 250c), temperatura bude oko 75-80c tog dela a i generalno citav sporet se bas ugreje?

Link to comment
1 hour ago, Barsa said:

temperatura bude oko 75-80c

Da ti ne stajem na muku :) ali odakle ti podatak o 75 - 80o ?

Merio?

Granica bola je negde 60 - 65oC, dotle bi, cenim, i rukom mogao da 'meris': da li se preterano zagrevanje pojavilo naknadno, ili ga ima od pocetka koriscenja?

 

Link to comment

Imam onaj infrared termometar pa sam sa njim proverio mislim i da laze temperatura je takva da ne mozes drzati ruku na toj tabli i gore na ploci a to mi nije bas normalno. Mislim cemu cool glass tehnologija ako je vreo metal oko rerne. Nov je sporet, u subotu su ga doneli. Cak je i leva strana odvojena malo (stavio sam u spoiler fotke), ima lufta. To nisam odmah primetio nego tek kad sam upalio rernu prvi put pa ne znam da li je tako stiglo ili se od temperature odvojilo posto vidi se i lepilo kako se rasteglo. Nadam se da je i samo to dovoljno za reklamaciju.

 

Spoiler

 

 

MdcQULvye4QZ2608MsxCPttUMfFhXBBg_rkn3wxL

 

 

 

AxwxqNdizjtbWvBkFeR0dAgtwfO3ixIXLdNfkemc

 

 

 

Edited by Barsa
Link to comment
16 minutes ago, Barsa said:

Imam onaj infrared termometar pa sam sa njim proverio mislim i da laze temperatura je takva da ne mozes drzati ruku na toj tabli i gore na ploci a to mi nije bas normalno. Mislim cemu cool glass tehnologija ako je vreo metal oko rerne. Nov je sporet, u subotu su ga doneli. Cak je i leva strana odvojena malo (stavio sam u spoiler fotke), ima lufta. To nisam odmah primetio nego tek kad sam upalio rernu prvi put pa ne znam da li je tako stiglo ili se od temperature odvojilo posto vidi se i lepilo kako se rasteglo. Nadam se da je i samo to dovoljno za reklamaciju.

Ima i ko ce znati bolje, ali mislim da je samo to sto si nabrojao dovoljno da ih odjebes, reklamiras i trazis zamenu naprave.

U slucaju zamene, ja bih obratio paznju jer je moguce da su zasrali celu seriju, a jos je mogucijetm da i ovi sto su ti prodali znaju za to.

Iskreno, mislio sam da preterujes :), ali kada se kod sporeta razvlace lepkovi treba ih promptno odjebati...

Link to comment
  • 3 months later...

Da ne mešam sa temom o televizorima - kakva su vam iskustva sa nabavljanjem veš mašine ili usisivača preko ljudi koji ih donose iz Mađarske? Da li je to u sigurnosnoj ravni sa nabavkom TV-a ili ipak ima razlike?

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...