Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

2 minutes ago, Host said:

Haba se nesto brze, ali je efekat verovatno zanemarljiv osim kod osetljivih tkanina. 

 

Odeca se ne smanjuje upotrebom susilice. 

 

Jesi li siguran da ti treba vuspra za susenje vesa? Peglanje vesa posle masine je kucka.

kako da ne ovo boldano. samo se ceo svet uveca a taj dzemper ostane isti.

Link to comment
Just now, Host said:

Pa ima, naredjas stvari dok su mokre na zicu. Ni ja ne peglam, zato ne koristim masinu za susenje. 

pa to i ja radim. s tim da ih leti turim na ofinger

 

pitanje je bilo zar mašina nema neki program koji je označen vešalicom(bosch) pa onda odmah može na ofinger?

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

pa to i ja radim. s tim da ih leti turim na ofinger

 

pitanje je bilo zar mašina nema neki program koji je označen vešalicom(bosch) pa onda odmah može na ofinger?

brt tebi treba zena

Link to comment
1 minute ago, Host said:

Razne masine imaju razne programe.

 

Tkanina koja se skupi se rasiri kad upije malo vode i kad se ispegla. Vunene i lanene tkanine ne stavljas u masinu i resen problem. 

podseti me da ti poklonim moj dzemper koji je sad otprilike tebi taman. 

mozes da ga nosis, ili ako uspes da ga rasiris sa malo vode i peglanjem dam ti sta hoces. 

Link to comment
Ostavi ga okacenog u kupatilu posle tusiranja vrelom vodom pa ga nosi malo po kuci dok ne postane debeo. 

 

Dzemper se ne stavlja u masinu.

zavisi. ako je vuna ne moze da se vrati. ako je meshavina moze da se tegli vrelom vodom. ali meshavina se ni nece skupiti, taka joj priruda. ako morate pleteninu u mashinu za pranje, vezite je prvo u jastuchnicu ili mrezu za pranje. sushite horizontalno.

 

odustala od mashine za sushenje. prvo, imam nebrojene uslove za prirodno sushenje i leti i zimi, te bi uvodjenje divajsa bilo prosto tetoshenje lenjosti, a drugo, osetila sam da sam suvishe velka gospoja da pochnem da sluzim i tog gospodara s_w.gif

 

ali kazu da je cijena = kvalitet.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Mi imamo, Candy, kondenzaciona, sa kontrolom vlage, sa toplotnom pumpom, gospođa zadovoljna, znači da mašina nije veš ništa zeznula... Ima programa za svašta nešto, potpuno suvo, za kačenje, za slaganje, za peglanje, osetljive stvari, džins, ćebad, jastuci, brzi program, ima i nešto da ti osveži veš koji je dugo bio složen, oni zima-leto, valjda ga istumba i poveća mu malo vlažnost, nempojma...

 

Ako uzimaš obrati pažnju da kapacitet mašine za sušenje bude veći ili jednak kapacitetu mašine za pranje koju imaš :hihi:

 

Edit: ima program i za vunu, ali nećemo da isprobavamo :sleep:

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Ma daj bre, korisna stvar sem ako bas nemas vesernicu za preko zime i leta.

 

Suho za tili cas, nista upropasteno, nema isparenja od omeksivaca po stanu, nema komsijske macke da zapisavaju po terasama ili ptica da kenjaju. Kulturiska.

 

Ima programa milion, koliko sam video (gospoja to koristi, ja numem)

Edited by Caligula
Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:

Kazu da je do jaja ko ima decu i taj obim vesa , za ostale nepotreban luksuz...

tako je, jebes sushenje ako se biserni niz gaca i brusova na shtriku ne vidi iz svemira ko kineski zid.

 

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...