Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, Zli Gli said:


Naleteo na instagramu na neku stranicu espreso aparati Surcin, tj. nisam naleteo slucajni nego smo svi cipovani odavno pa mi izasla ta reklama bas tad kad sam trazio, i nudio mi lik svasta preko poruka ali kad ja ne znam sta hocu. Na kraju cu birati kao ti, po izgledu, a inace imam i jedno 7 8 kg neke solidne kafe za mlevenje, pokupio iz kladionice kad sam dao otkaz. Inace sam i pio kafu samo i iskljucivo tamo na poslu ali sad kad imam 800+ komada gratis ima da se bustujem kofeinom godinu dana pun gas.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

De Longhi Magnifica S

  • +1 1
Link to comment
On 3.12.2021. at 19:40, nenad said:

 

trebalo bi da imas drzac koji se srafi u ves masinu, a na njega ide susac. idealno bi bilo da je isti proizvodjac, ako nije, mislim da je bolje da uzmes drzac od proizvodjaca susaca.

Koristim samo gumeni prostirac specijalno za te stvari.Podseca na onu gumu sa decijih igralista sto se prostire umesto betona

Link to comment
25 minutes ago, askeladden said:

Koristim samo gumeni prostirac specijalno za te stvari.Podseca na onu gumu sa decijih igralista sto se prostire umesto betona

Daj neki link/sliku, molim te

Link to comment
  • 4 weeks later...
deco, ocemo babi uzet uljni radijator, neki od ovih shto 6-10k. shta treba da znamo o tome?

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Nama su uzeli u firmi za jednu prostoriju i nismo oduševljeni...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...