Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

On 7.11.2021. at 8:55, renne said:

Kupili pre tri dana. 

 

BC group - 43hiljade. Uneli u stan, dostava 1000 din.

 

Evo sad pere i razmišljam da kupim one čizme za nogice koje pominjete. Trese lupa udara. 

 

Moraću pre toga da proverim jesu li sve nogice baš u idealnom položaju. Pre pranja je delovalo da je mašina skroz stabilno postavljena.

Link to comment

pusti to, kako pere, jeste vec i sushili?

ja cu to danas da naruchim ima neki crni petak sa besplatnom dostavom za 41.

mada to sushenje mi je samo da se bahatim, imam uslova da sushim 2 ara vesha pokriveno enitajm dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.







Link to comment

a jel ima ona posudu za odlaganje vode(kondenza) kod sušenja?

 

ništa se ne vidi

 

 

 

ako nema, sušenje je onda diskutabilnog tipa. jab onda pogledao neku više klase, a bez opcije sušenja

Link to comment

Ok je oprala i osusila, tu nemam primedbe. Ocekivao sam nesto manje zguzvan ves na kraju procesa ali nemam prethodno iskustvo sa ovakvim masinama. 

 

postoji neki program koji je znatno kraci, wash and wear, za par komada odece, pa kapiram da je u tom programu odeca spremna za nosenje. 

 

nakon pranja mora da se ocisti guma na vratima jer se skupi malo niti od odece, i to je bzvz. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Ok je oprala i osusila, tu nemam primedbe. Ocekivao sam nesto manje zguzvan ves na kraju procesa ali nemam prethodno iskustvo sa ovakvim masinama. 

 

postoji neki program koji je znatno kraci, wash and wear, za par komada odece, pa kapiram da je u tom programu odeca spremna za nosenje. 

 

nakon pranja mora da se ocisti guma na vratima jer se skupi malo niti od odece, i to je bzvz. 

 

 

ne pada mi na pamet :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Koji prečišćivač vazduha koristite i da li biste ga preporučili?
/sent to all/

Mi Air Purifier Pro H.

Držimo ga u dnevnom boravku spojenim sa kujnom i trpezarijom, 35 kvm. Nisam oduševljen.

Kad ga premestim u spavaću 10 kvm cca tad se oseti da šljaka.

Link to comment

malo mi to nešto. kod mene je raspored prostorija takav da bi se morao divajs prenositi kako bi svuda isfiltrirao.

je li bolja opcija kupovina dva manja uređaja pa ih strateški rasporediti, ili manji imaju i slabiji kvalitativni učinak, osim kvantitativnog?

Link to comment

Razmatramo kupovinu sličnog uređaja. Hajde samo pojasnite mi - šta oni prečišćavaju, odnosno koje čestice su im u dohvatu? pm10, pm2.5, oni otrovi iz Vinče, itd?

Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...