Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Drugovi i drugarice, našu vernu mikrotalasnu smo prineli na žrtvu svetom Arhanđelu Mihailu te vas molim za preporuku za novu kućnu ljubimicu.

Uslovi:

Jača od 800W, oko 20l zapremine, grill je poželjna opcija.

Ceniću ako imate loše iskustvo sa nekim brendom, da podelite to sa mnom.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Primam preporuke za električni šporet koji će dostojno da zameni stari, cirka 30 godina star.

 

Slabo sam upoznat sa ponudom. Čuo sam da u 21. veku postoje ravne ploče i indukcione ringle.

Sviđa mi se ideja indukcionog, ali se plašim da bih morao da bacim skoro sve šerpe, lonce i tiganje koje imam i da kupujem nove. Zato želim da postoji neko kombinovano rešenje sa dve ravne-obične ringle i dve indukcione.

Link to comment
  • 4 months later...

Gde ima da se kupi cev za usisivač? Ono kruto crevo što ide između papučice i savitljivog creva? Puko prvo jedan segment, pa drugi, sad mogu da usisavam samo klečeći.

Link to comment
  • 5 months later...

Cenjeni forume, šta mislimo o mašinama za sušenje veša? Da li veš bude mnogo izgužvan? Da li je bolja ona sa posudom za kondenz ili ona sa crevom za odvođenje vodene pare? Na šta treba posebno obratiti pažnju?

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment

Cenjeni forume, šta mislimo o mašinama za sušenje veša? Da li veš bude mnogo izgužvan? Da li je bolja ona sa posudom za kondenz ili ona sa crevom za odvođenje vodene pare? Na šta treba posebno obratiti pažnju?

 

e bravo, i ja danas krećem u potragu za informacijama na istu temu ...

Link to comment

ves se mnogo vise izguzva od centrifuge nego od susenja. crevo je, po meni, akanje jer mora stalno da ti bude otvoren prozor kroz koji ce da ga isturis ili da busis rupu u zidu negde prema spolja pa da tu bude fiksirano. prouci samo dobro sta se koliko skuplja u susilici i kupuj, odlicna sprava.

 

e, da, ja sam svojevremeno imao lose iskustvo sa 2u1 masinom, tj onom koja i pere i susi, ali kazu da su se mnogo popravile poslednjih godina. ono sto je jos uvek problem je sto im je kapacitet za susenje uvek manji od kapaciteta za pranje, pa moras da odvadis deo...

Edited by aram
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...