Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

43 minutes ago, Valkyrie said:

moja samo oće da se pomera i lupa nekad iz nje kao da demona centrifugiram. a najbolje što su počeli na IG da mi iskaču adds za neke kao nazuvice/cipelice za nogice koje neutrališu vibraciju i pomeranje mašine kad je obuješ u to. razmišljam da kupim, ali od blama neću smeti nikom da kažem.

 

Isto :laugh:

Kupi bre, ne libi se. Ne boj se malograđana!

Pa javi.. :D

ja sam moju nivelisao sam sa libelom, drma malo ali ništa strašno (sve što je na mašini ostane tamo i pre centrifuge).

Link to comment
averujem šta čitam, da mašinska inženjerka  nije nivelisala veš mašinu pod vaser vagom pre puštanja u rad happy.gif
ne znam, nije bilo potrebe. gadura ima delikatnu prirodu, nikad se nije pomerila unsure.gif :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
On 16.10.2021. at 17:22, Jeremija said:

Bilo bi lepo da Frau Gabrijela ostavi svoje utiske o ovom modelu ( https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/kombinovani-frizideri/liebherr-kombinovani-frizider-cu-3331-smart-frost.html ), pre neki dan su mi otpala vrata na frižideru, a u servisu kažu da ih više ne proizvode, tako da mi se čini da novi ne gine...

tek sad vidim ovo, nisam citirana. :)

 

zadovoljna. mislim, hladi gde treba, zamrzava gde treba, novo, belo. 

neobično je tih u odnosu na prethodni frižider, radi i ćuti. ne znam očekuje li se još nešto od frižidera. 

bio je jednostavan za aktiviranje, sama sam ga postavila, nivelisala te nožice, razmak od zida. mogu i vrata na obe strane. 

 

sad, verovatno i neki jeftiniji rade isto to. stvarno nisam stručna. 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

ok, ubila sam stoku. dobro, ne sasvim, mogao bi kum da se okrvavi unutra josh koji put, ali mislim da uzrast i opshte stanje uredjaja vishe ne opravdavaju ljudsku zrtvu [emoji38]ol:

sad hocu pranje i sushenje 2u1 (bar sad mislim da hocu) al da ne dam vishe od 50. 45 preferabli.

beko? tesla?

vidim da sve imaju blutut za komunikaciju, aplikacije, daunloude i ostale djavolove mamipare. da li sam ja kao osoba sposobna za to? unsure.gif [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

tu sam neku slichnu gledala. znachi ima smisla. moram to vec danas da reshavam.

sad kad donose, da li donesu do stana ili moramo intelektualci da unosimo sa ulice?

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
6 minutes ago, gospa buba said:

nisam sigurna da bih opet candy, suvishe je to delikata stroj za kakvi smo korisnici. ova je trajala vekovima, ali nije bash slushala :sad:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Nemoj kendi keve ti nevenke

Beko je skroz kul izbor

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...