Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Meni su svi koji imaju Miele rekli da vrijedi. Sada sam htio da kupim masinu za pranje sudja i to bas Miele ali nazalost nije bila dostupna. I razlika u cijeni nije bas toliko velika narocito sa LGom i Samsungom.
Ako pare nisu problem, uzmi Miele.
Pa šta će da kažu nego da vredi, kad su dali pare. [emoji58]

Mislim, tu se vrednost investicije vidi na dugački period...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment

17 godina, masina za sudje (koristi se svako dan, oeticlana porodica). Mirle nije duplo skuplji od Bosch-a ili drugih slicnih marki. Te masine obicno odu poslije desetak godina svakodnevnog upotrebljavanja. Moji su isto tako imali masinu za ves koja je trajala dosta dugo.

Link to comment
17 godina, masina za sudje (koristi se svako dan, oeticlana porodica). Mirle nije duplo skuplji od Bosch-a ili drugih slicnih marki. Te masine obicno odu poslije desetak godina svakodnevnog upotrebljavanja. Moji su isto tako imali masinu za ves koja je trajala dosta dugo.
Eeee ali ali ali...
To su drugi modeli od pre 10+ godina!
Prc!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
53 minutes ago, borris_ said:

17 godina, masina za sudje (koristi se svako dan, oeticlana porodica). Mirle nije duplo skuplji od Bosch-a ili drugih slicnih marki. Te masine obicno odu poslije desetak godina svakodnevnog upotrebljavanja. Moji su isto tako imali masinu za ves koja je trajala dosta dugo.

Brate, NEO bugarska mašina već 17 godina šljaka

Link to comment
Istina živa, ja već 16 godina imam njihov frižider. Čekam da crkne pa da uzmem malo veći i kombinovani, ali nikako…
isto, iz 2005 beko, guma mu se olupala, sve mu se olupalo, nikad da crkne [emoji38]ol:

candy veshmashina evo od 2012- 2013, sad vec vadim i delove iz nje zajedno sa veshom, al nece djubre da crkne. koji sam ja baksuz [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • Haha 1
Link to comment
Bilo bi lepo da Frau Gabrijela ostavi svoje utiske o ovom modelu ( https://www.tehnomanija.rs/bela-tehnika/kombinovani-frizideri/liebherr-kombinovani-frizider-cu-3331-smart-frost.html ), pre neki dan su mi otpala vrata na frižideru, a u servisu kažu da ih više ne proizvode, tako da mi se čini da novi ne gine...
E da nije onaj model što može i levo i desno pa promeni šarke?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
40 minutes ago, Frank Pembleton said:

E da nije onaj model što može i levo i desno pa promeni šarke?







... Shiit has hit the fan
 

 

 

Ako mislimo na isto, vrata na mom frižideru nemaju šarke, nego onaj tanak "nosač", čini mi se da je donji deo skroz korodirao, tako da ako ne nadjem preko oglasa isti model vrata, kupujem novi frižider...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

E da nije onaj model što može i levo i desno pa promeni šarke?

Pa to može skoro svaki, uz Indesit kombinovani frižider dobila sam dodatne šarke ako rešim da promenim način otvaranja. 

 

@gospa buba

Moja Candy iz 2009/10 se nije pokvarila nijednom i evo sad ću da je ureknem. Ili ću je lično sjebati pošto me svrbe prsti da joj očistim filter za sušenje a naglašeno da se zove majstor. 

Edited by Valkyrie
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Pa to može skoro svaki, uz Indesit kombinovani frižider dobila sam dodatne šarke ako rešim da promenim način otvaranja. 

 

@gospa buba

Moja Candy iz 2009/10 se nije pokvarila nijednom i evo sad ću da je ureknem. Ili ću je lično sjebati pošto me svrbe prsti da joj očistim filter za sušenje a naglašeno da se zove majstor. 

Pa tako nesto sam mislio da bi to bio neki spas

Link to comment

a da, i ja bih ti rekla nemoj chapati filtere sama, pa bih odmah to uradila [emoji38]ol:

ovo moje djubre je trebalo da crkne pre 3 godine, pojelo je charapa ne zna se broj, perem u etapama solim biberim i nishta! iz filtera vadim ko iz kovnice narodne banke :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 2
Link to comment

moja samo oće da se pomera i lupa nekad iz nje kao da demona centrifugiram. a najbolje što su počeli na IG da mi iskaču adds za neke kao nazuvice/cipelice za nogice koje neutrališu vibraciju i pomeranje mašine kad je obuješ u to. razmišljam da kupim, ali od blama neću smeti nikom da kažem.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...