Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

18 hours ago, renne said:

Kupili indukciju, sada se valja priviknuti na istu

Ispobao vodu za kafu, vri za 50 sec

jesi razmišljao šta ćeš sa slobodnim vremenom koje će ti preostati :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Jumanji said:

@Valkyrie jes' kupila vaflo-sendvico-toster?

Gde sad bese ona prica o multiprakriku-blenderu, neko hteo da kupi...

Jesam, uzela sam onomad u Lidlu. Pravila vafle i tople sendviče za sad, baš su lepo ispali ali moguće da jeste malo spor aparatić. I nema prekidač za on/off nego mora da se čupa iz struje. 

Sve u svemu, za te pare je super.

  • +1 1
Link to comment
Jesam, uzela sam onomad u Lidlu. Pravila vafle i tople sendviče za sad, baš su lepo ispali ali moguće da jeste malo spor aparatić. I nema prekidač za on/off nego mora da se čupa iz struje. 
Sve u svemu, za te pare je super.
To je valjda standard[emoji769] za te aparate, da nema prekidač i izuzetno me nervira pošto, naravno on treba da ima dobar utikač i onda će da bude odvaljivanje utičnice iz zida sa stalnim čupanjem.
Onda sam našao utikač sa prekidačem na njemu. Nije najsrećnije rešenje u smislu bezbednosti verovatno ali i lakše tako.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Imam ja onog lopova ako se tako kaže, ide on sam u zid pa u njega mogu da idu tri uređaja a ima i prekidač. Inače ga koristim npr za lampice za jelku, da ne čupam svaki čas s obzirom da ni one nemaju on/off. Nisam probala ovaj wafflemaker preko njega, deluje mi premasivno njegov kabal. 

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Imam ja onog lopova ako se tako kaže, ide on sam u zid pa u njega mogu da idu tri uređaja a ima i prekidač. Inače ga koristim npr za lampice za jelku, da ne čupam svaki čas s obzirom da ni one nemaju on/off. Nisam probala ovaj wafflemaker preko njega, deluje mi premasivno njegov kabal. 

Zar ugradnja jednog prekidača za tebe predstavlja problem?

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Zar ugradnja jednog prekidača za tebe predstavlja problem?

još se nisam bacila na struju (zato me i viđate još uvek na forumu)

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Imam tih nekoliko. Nešto sam se zaludela mišlju da to mora direktno u zid, nemam pojma. Moraću na neki crash course elektrike pa kom opanci tom uzemljenje u saksiji

 

Link to comment

Vecina ovih produznih ima na ledjima rupice/zakacaljke za na zid, 2 mala tipla i gotovo, eto njega na zidu, kabl negde spakujes da ne smeta...

A i tiplovati je manji rizik... :D 

Link to comment




 
 
Kad sam na temi, uspela sam drugi za redom štapni mikser da sjebem na isti način. Ne uglavim mutilicu kako treba a motor startujem pa se izliže/urniše plastika koja drži štap. Ne znam može li to da se popravi. Baš mi je krivo, onaj prethodni još nisam prežalila a ode i ovaj :cry:
mala deca i ispravan shtapni mikser stariji od godinu dana ne mogu da postoje zajedno.



sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...