Jump to content

Bela Tehnika i mali kućni aparati

msmodesty

Recommended Posts

• Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

96

• kud u maglu Simoviću

93

• Frank Pembleton

49

• Moća

44

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ja još nisam sreo ženu koja ne ugura bar deset kila veša u mašinu koja prima sedam

Ja sam baš zadovoljan bekom

Dobar dan, evo me. Perem manje nego što staje, ali umem da obrnem i tri kruga dnevno.    Candy, kombinovana, 1400 obrtaja, pere 5-6 kg a suši 4. Stara je 11 godina i šljaka kao leptir. 

Posted Images

Princip je kabl, kucnatm struja i protocni bojler, drugog principa za privremena resenja nema, osim za nesrazmerno vece pare.

Obaska sto ako je pomenuta sudopera napolju treba itekako povesti racuna/zastititi od smrzavanja i ostalih ugrozavanja...

Frank Pembleton

Realno koliko bi se akao za ovo (pošto jel treba da mu dovedeš struju, ne verujem da bilo kakve baterije mogu da postignu), stavi protočni...

.... Shiit has hit the fan!

Ma koristim to samo od marta do oktobra, ne i kada je hladno vreme, pa sam mislio da postoji neko ad-hoc rešenje poput ovoga što se kači... Ništa, protočni it is.

Te slavine što greju vodu su teško sranje, verujte mi na reč.

A kome mogućnosti dozvoljavaju, neka kupi parnu stanicu, to je deseta dimenzija peglanja. 

Pitajte mene kojoj je peglanje najmrži posao usvijet.

Ko ono reče da pegla samo košulje ? Pa košulje su najgora rabota u tom segmentu :ph34r:. Tek za košulje vredi parna stanica.

• Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati