Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Ja čitam i ne verujem, za te pare ću ti ja peglati svojom peglom narednih par godina.

Šalim se, neću, but you know what i mean. 

 

Ja uzeo neku Beko od tipa 4.000 ako i toliko, keva kad je videla mislila da je to nešto najbolje ikad napravljeno. :D A radi posao stvarno odlično.

Link to comment

Imala sam neku fenomenalnu Philips ali sam je otvarala (don't ask) i nakon zatvaranja ostala sa delom viška pa sad radi samo ako joj ne sipam vodu a takva mi ne znači mnogo. Koristim Bosch, užasna je bez obzira što je bila skupa. Planiram da kupim Tefal jer su najbolje ali ja zapravo mrzim da peglam tako da otežem s tim. Na kraju ću uzeti Silvercrest kad budu u Lidlu. 

Pomogla sam ti jebalo mater. 

 

 

Elem, ako već hoćeš da daš dosta para, kupi neku sa opcijom za vertikalno peglanje. Peglanje košulja, mantila i sl će ti postati mnogo lakše. 

Link to comment
2 hours ago, LeBron said:

Parna stanica je jedna fenomenalna stvar.

Imam takvu.

Nema tih para da se više vratim na običnu peglu. Koštala 30k dinara ali vredi svaku paru. 

A da me ovde odmah ne bi razapeli, kupila sam je kao sredstvo rada  kada sam  izdavala stan preko airbnb.

 

Dobro vam nedeljno jutro.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Imam takvu.

Nema tih para da se više vratim na običnu peglu. Koštala 30k dinara ali vredi svaku paru. 

A da me ovde odmah ne bi razapeli, kupila sam je kao sredstvo rada  kada sam  izdavala stan preko airbnb.

 

Dobro vam nedeljno jutro.

Supruga i zena koja nam rasprema kucu kazu da se duplo brze pegla sa tim nego sa obicnom peglom. Ja se u to ne razumem, ali znam da su odusevljene. I moja je bila oko 30k.

Link to comment
14 hours ago, Valkyrie said:

Na kraju ću uzeti Silvercrest kad budu u Lidlu. 

 

 

 

e kaze moja mama da je odlicna ta neka iz Lidla e sad nemam pojma koja je i da li ima vise modela...a imala je svasta i Philips i Gorenje i Bosh..

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...