Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

nas dvoje smo babomi imali problema da napunimo masinu od 7kg...ali dobro,imali smo uniforme na poslu pa je to odmah pola vesa manje..

 

 

a nestale carape su 1 misterija ...stvarno se neke nikada ne pojave..

Link to comment

Meni odgovara da je veća nosivost, dosta sporta i kojekakvih aktivnosti, i nakupi se to lako. A i ne vidim problem ni da nema sportskih aktivnosti, kad se nakupi toliko opereš - nije da imam da nosim  samo to što je u korpi za pranje pa da moram već na 3kg da perem :D

Link to comment
Reče Buba jednom da ima mašinu koja jede čarape.
ima i jede, proudly since 2013 ph34r.gif
[mention=475]aram[/mention]. ja sam se pameti nauchila, bolje dve po pola jedna za drugom, nego jedna pretrpana, pa onda opet deljenje na pola, pa sve ispochetka do jutra. 2:3 optimizacija.

malo je reci da se to meni vishe ne radi ich.

sent from bubamoto


Link to comment
2 hours ago, aram said:

ja još nisam sreo ženu koja ne ugura bar deset kila veša u mašinu koja prima sedam :fantom:

Dobar dan, evo me.

Perem manje nego što staje, ali umem da obrnem i tri kruga dnevno. 

 

Candy, kombinovana, 1400 obrtaja, pere 5-6 kg a suši 4. Stara je 11 godina i šljaka kao leptir. 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
23 hours ago, Tihajeza said:

Ja imam istu ovakvu. 

 


Sad imam i ja. :) Hvala kolezinici Valkiri na kvalitetnoj dojavi, mislim da nema bolje za ove pare ništa.

Raspoložen sam da me podučite, djevojke, nemam blage kako sa ovim, može i na pp, onako, washing for (very big dummies) :) Do sad je keva operisala sa ovom starom u povremenim posetama jer je samo ona znala sa njom, a ja se nisam raspitivao, nisam hteo da joj oduzmem tu svrhu u mom životu i emociju da ipak i dalje ne mogu bez nje :D

Ali sada je no passaran, barem dok ja ne izučim kako i šta :)

 

Edit: Nadam se da sam dobro sve povezao, ispratio uputstva, skinuo one šarafe od pozadi tj to su distanceri valjda bubanj da se ne drma u prevozu, stavio ono sranje od dole, neki pokrivač, oba creva natakao i pritegao koliko sam mogao. Bem li ga, to je valjda to.

 

 

 

 

Edited by Mil@n
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:


Sad imam i ja. :) Hvala kolezinici Valkiri na kvalitetnoj dojavi, mislim da nema bolje za ove pare ništa.

Raspoložen sam da me podučite, djevojke, nemam blage kako sa ovim, može i na pp, onako, washing for (very big dummies) :)

 

 

 

 

saberi se čoveče! samo prvo pranje se ovde na forumu sluša ceo semestar. 

 

evo ti skraćna skripta :lol:

treba prvo jednom da pustiš mašinu na prazno, na iskuvavanje 90 stepeni, dakle bez veša, a umesto praška da sipaš sodu bikarbonu.

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, slepa živana said:

saberi se čoveče! samo prvo pranje se ovde na forumu sluša ceo semestar. 

 

evo ti skraćna skripta :lol:

treba prvo jednom da pustiš mašinu na prazno, na iskuvavanje 90 stepeni, dakle bez veša, a umesto praška da sipaš sodu bikarbonu.

 

Ja to nisam uradila :(

Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...